Jak ušetřit na nákupech se slevovými kupony

Snažit se ušetřit je přirozené a hlavně rozumné. A to nejen v době krize. Je zbytečné utrácet víc peněz než je nutné, pokud existují způsoby, jak to změnit.

Asi nejjednodušším způsobem jak ušetřit při nákupech, je nakupovat na internetu. E-shopy mají téměř vždy lepší ceny než kamenné prodejny a výhodou online nakupování je i to, že si můžete velmi rychle srovnat ceny konkrétních produktů a vybrat si obchod, který je nejlevnější. Dalším plusem je, že na internetu máte de facto neomezený výběr. Vždy můžete porovnávat a nakonec udělat to nejlepší rozhodnutí.

E-shopů je stále víc, v boji o zákazníky se snaží předbíhat lepšími cenami, větším výběrem, kvalitnějším servisem nebo rychlejším dodáním. Čtěte recenze, poslouchejte doporučení a chtějte nejvyšší kvalitu za nejnižší cenu.
 
Slevové kupóny
Velmi účinným způsobem, jak můžete při nákupu na e-shopu ušetřit ještě víc, jsou slevové kupony. Ne každý však o nich ví a ne každý tyto možnosti využívá. Přitom, pokud slevové kupony využíváte pravidelně, dokážete z dlouhodobého hlediska ušetřit nemalé peníze.

Různé výhody slevových kuponů:
·       Procentní nebo konkrétní sleva z nákupu
·       Doprava zdarma
·       Dárek navíc
·       Akce a výprodeje
·       Soutěže
Ke slevovým kuponům se můžete dostat různými způsoby. Některé jsou zveřejněné v akčních letácích, tištěných periodikách a samozřejmě v newsletterech. E-shopy je zveřejňují i na sociálních sítích, někdy dostanete slevový kód po prvním nákupu v konkrétním obchodě, případně jste zařazení do věrnostního programu, kde sbíráte body a získáváte slevy. Kupony můžete získat také od třetích stran jako součást provizního systému.

Pokud chcete mít vždy přehled o aktuálních slevových kuponech v nejrůznějších e-shopech, měli byste pravidelně sledovat stránky jako Bonipo.cz. Tento kuponový web neustále rozšiřuje svoji databázi online obchodů, a tak díky němu určitě ušetříte už při vašem nejbližším nákupu.

Slevové kupóny a akce

 


Ať už chcete zaplatit méně, využít akci, nebo výprodej, ušetřit na dopravě, nebo máte rádi dárky, na Bonipo najdete přehledný a kategorizovaný seznam.

V současnosti využívají e-shopy podporu těchto kuponových webů stále častěji. Je to oboustranně výhodná spolupráce, která většinou funguje na základě affiliate kampaně, a tedy provizního systému.

Kuponové weby jsou tak výhodné pro zákazníky i obchodníky. V současnosti tam už najdete také přehled a recenze e-shopů, které vám pomohou rozhodnout se, kde to skutečně stojí za vaše peníze. Takže díky tomu nejen ušetříte, ale najdete i ten nejlepší a nejspolehlivější e-shop, který nabízí vámi hledané produkty.
Šetříte tak vaše peníze, čas i nervy.