Alltoys Go Go Flexile Track set cena od 759 Kč | Pricemania

Alltoys Go Go Flexile Track set

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 759 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Autodráhy - soupravy

Autodráha Variabilní dráha s tunely a točnou. Soutěž o nejrychlejšího závodníka domácnosti? S variabilní dráhou a autíčky na vlastní pohon žádný problém. K uspořádání závodu stačí jen autodráhu sestavit a pak sledovat, jak autíčko projíždí všemi možnými nástrahami. Při stavění tratě také nezapomeňte ...viac

Popis

Autodráha Variabilní dráha s tunely a točnou. Soutěž o nejrychlejšího závodníka domácnosti? S variabilní dráhou a autíčky na vlastní pohon žádný problém. K uspořádání závodu stačí jen autodráhu sestavit a pak sledovat, jak autíčko projíždí všemi možnými nástrahami. Při stavění tratě také nezapomeňte zakomponovat vratký lanový most, tajemné tunely a točnu. Díky několika možnostem sestavení autodráhy na vás čeká neustálé objevování nových závodních tratí i posouvání hranic rychlosti. Proč variabilní dráhu s tajemnými tunely a točnou? V autodráze můžete sestavit hned několik verzí tratě.  Dráha obsahuje 240 dílků. Součástí dráhy je točna a vratký lanový most. Autíčka mohou na dráze projet hned dva tajemné tunely. Po dráze vám budou závodit 2 autíčka s vlastním pohonem. Hra s autodráhou rozvíjí dětem jemnou i hrubou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let. Pohon na 2 AA baterie (nejsou součástí balení).

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Autodráhy - soupravy Alltoys, nejprohlíženější produkty Alltoys nebo nejlevnejší Autodráhy - soupravy.

Reklama