K2 LAMP PROTECT 10ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Autokosmetika na exteriér

Přípravek pro ochranu povrchu světlometů vozidel Udělejte pro svého miláčka něco víc, než je mytí a leštění. Dopřejte mu zvýšenou ochranu světlometů proti UV záření i proti zežloutnutí. Profesionální přípravek K2 LAMP PROTECT je určen na plastové i skleněné světlomety a velmi jednoduše se používá.Klíčové ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Autokosmetika na exteriér

Popis

Přípravek pro ochranu povrchu světlometů vozidel Udělejte pro svého miláčka něco víc, než je mytí a leštění. Dopřejte mu zvýšenou ochranu světlometů proti UV záření i proti zežloutnutí. Profesionální přípravek K2 LAMP PROTECT je určen na plastové i skleněné světlomety a velmi jednoduše se používá.Klíčové vlastnosti přípravku K2 LAMP PROTECT, 10 mlŠpičkový přípravek pro ochranu světlometůChrání proti UV záření i zežloutnutíVhodný na plastové i skleněné světlometyK2 LAMP PROTECT se jednoduše používáObjem:10 mlNávod k použití:Protřepte lahvičku a naneste K2 LAMP PPROTECT na utěrku navinutou na aplikátor. Rozetřete po povrchu světlometů a nechte působit cca 5-10 min. Rozleštěte povrch pomocí utěrky z mikrovlákna. Pro maximální účinek počkejte cca 30 min a naneste druhou vrstvu.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Autokosmetika na exteriér K2, nejprohlíženější produkty K2 nebo nejlevnejší Autokosmetika na exteriér.

Reklama