Nikon EN-EL3E cena od 1 990 Kč | Pricemania

Nikon EN-EL3E

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 990 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Baterie pro fotoaparáty

Prémiová kvalita podpořena zkušeností.Společnost AVACOM se specializuje na výrobu baterií, které již 20 let dodává na český a slovenský trh. Pod značkou AVACOM nabízí širokou škálu baterií pro notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery, profi kamery, aku nářadí, radiostanice, záložní zdroje ...viac

Popis

Prémiová kvalita podpořena zkušeností.Společnost AVACOM se specializuje na výrobu baterií, které již 20 let dodává na český a slovenský trh. Pod značkou AVACOM nabízí širokou škálu baterií pro notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery, profi kamery, aku nářadí, radiostanice, záložní zdroje a další mobilní zařízení. Baterie AVACOM jsou osazeny nejkvalitnějšími články, které vykazují vysoký výkon a stabilitu s minimální poruchovostí. Díky bohatým zkušenostem ze servisní praxe a systému stálých kontrol kvality patří baterie AVACOM k nejvyššímu standardu ve své kategorii a zaručují správné fungování s daným zařízením.Baterie z kvalitních komponentů.Baterie jsou osazeny vysoce kvalitními články a jsou kompatibilní s originálními bateriemi. Kvalitní elektronika s duálním zabezpečením chrání baterii před přebitím. Vysokokapacitní články výrazně zvýší dobu práce fotoaparátu bez nabíjení. Navíc se všechny baterie vyznačují skvělou životností a jsou vyráběny podle nejvyšších evropských norem kvality.Jak uchovat baterii co nejdéle?Přesto, že je baterie z výroby částečně nabitá, její kapacita a výkonnost nedosahuje 100%. Proto je doporučeno hned na začátku minimálně 3x zopakovat cyklus úplného nabití a vybití. Při dlouhodobém připojení ke zdroji klesá kapacita baterie, proto je vhodné občas zařízení odpojit od sítě, nebo baterii uložit mimo zařízení. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.Co je pro baterie škodlivé?Nejčastejší příčinou znehodnocené baterie bývá odložení na delší dobu bez nabití. Baterie neodolá teplotám vyšším než 60 °C a pokud je vystavena teplotám pod 5 °C, je vhodné ji nabít až při pokojové teplotě. Samozřejmostí je ochrana před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků nebo vlhkosti. Důležité je používat baterii v kompatibilních zařízeních.Technická specifikace:.

  • Typ: Li-Ion
  • .
  • Napětí: 7,4V
  • .
  • Kapacita: 1620mAh
  • .
  • Hmotnost: 77g
.Kompatibilita:.Fotoaparáty:.Nikon:.DSLR D700.D100.D200.D300.D300s.D50.D70.D70s.D80.D90.Kompatibilní PN.EN-EL3e.VAW13403.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Baterie pro fotoaparáty Nikon, nejprohlíženější produkty Nikon nebo nejlevnejší Baterie pro fotoaparáty.

Reklama