Be Quiet! Shadow Rock Slim

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Chladiče procesorů

Chladič Be quiet! se hodí pro masivní odvod tepla z nejvýkonnějších procesorů. Má rezervy i pro jejich taktování. Přitom zachovává tichý provoz. Chladič Be quiet! SHADOW ROCK 2 Slim nepřekáží vysokým paměťovým modulům poblíž, uchladí špičkové procesory a má rezervy i pro jejich taktování. Dokáže efektivně ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Chladiče procesorů

Popis

Chladič Be quiet! se hodí pro masivní odvod tepla z nejvýkonnějších procesorů. Má rezervy i pro jejich taktování. Přitom zachovává tichý provoz. Chladič Be quiet! SHADOW ROCK 2 Slim nepřekáží vysokým paměťovým modulům poblíž, uchladí špičkové procesory a má rezervy i pro jejich taktování. Dokáže efektivně odvádět odpadní teplo až do 160 W, a přitom zachovávat tichý provoz. Čtyři trojrozměrné HeatPipe jsou vyrobeny z nejkvalitnější bezkyslíkaté mědi a díky tomu zajišťuje vysoce efektivní tepelný přenos ze základny do masivního žebrování. Veškeré pasivní části chladiče mají krásný leštěný hliníkový povrch. Klíčové vlastnosti Výkonné i kompaktní chlazení procesoru Uchladí procesory s TDP až 160 W Tenký pasiv a velký ventilátor Možnost doplnit další ventilátor Čtyři 6mm HeatPipe trubice Při 100% zatížením hlučnost jen 23,7 dBA Široká kompatibilita Skvěle připravený O rozptylování teplého vzduchu z velké pasivní části se stará ventilátor, který zajišťuje díky spojení PWM regulace a špičkových ložisek maximálně tiché chlazení. Při montáži pak jistě oceníte dlouhý kabel ventilátoru usnadňující vlastní instalaci. Chladič je použitelný pro moderní procesory Intel i AMD. Stejně jako dodávanou vysoce kvalitní teplovodivou pastu.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Chladiče procesorů Be Quiet!, nejprohlíženější produkty Be Quiet! nebo nejlevnejší Chladiče procesorů.

Reklama