Bvlgari Omnia Golden Citrine 65ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Dámské toaletní vody

Toaletní voda dámská Měli byste zájem o toaletní vodu, kterou vám vaše okolí bude jen chválit? BVLGARI Omnia Golden Citrine EdT 65 ml disponuje osobitou vůní vhodnou pro ženy. Srdcem této toaletní vody je orientální příměs, ve které převažují výrazné až hřejivé tóny. Důležitou součástí toaletní vody ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Dámské toaletní vody

Popis

Toaletní voda dámská Měli byste zájem o toaletní vodu, kterou vám vaše okolí bude jen chválit? BVLGARI Omnia Golden Citrine EdT 65 ml disponuje osobitou vůní vhodnou pro ženy. Srdcem této toaletní vody je orientální příměs, ve které převažují výrazné až hřejivé tóny. Důležitou součástí toaletní vody je také vedlejší vůně květin, tudíž je obohacena o aroma například konvalinek, pomerančových květů nebo jasmínu. Součástí vonných složek je také broskev, cedr, jasmín, mandarinka a benzoe. S touto toaletní vodou zazáříte při slavnostních událostech i v zimním období. BVLGARI Omnia Golden Citrine EdT 65 ml je původem z Itálie. Rozhodující přednosti dámské toaletní vody BVLGARI Omnia Golden Citrine EdT 65 ml Toaletní voda vhodná pro ženy Hlavní vůně je: orientální Vedlejší vůně: květinová K přidaným vonným složkám náleží také broskev, cedr, jasmín, mandarinka a benzoe Toaletní voda pochází z Itálie Balení s objemem 65 ml.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Dámské toaletní vody Bvlgari, nejprohlíženější produkty Bvlgari nebo nejlevnejší Dámské toaletní vody.

Reklama