Westmark Flambovacia pištoľ Creme Brulée

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Doplňky do kuchyně

Flambovací pistole s nastavitelnou velikostí plamene, ovládání jednou rukou, dětská bezpečnostní pojistka, možnost plnění plynem do zapalovačů, vhodná pro flambování, gratinování, zapékání, dodáváno bez plynové náplně, materiál-plast PVS, mosaz Prvotřídní Creme Brullé, křupavá kúrka na steaku nebo velmi ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Doplňky do kuchyně

Popis

Flambovací pistole s nastavitelnou velikostí plamene, ovládání jednou rukou, dětská bezpečnostní pojistka, možnost plnění plynem do zapalovačů, vhodná pro flambování, gratinování, zapékání, dodáváno bez plynové náplně, materiál-plast PVS, mosaz Prvotřídní Creme Brullé, křupavá kúrka na steaku nebo velmi snadné gratinování? Žádný problém! S flambovací pistolí Westmark budou tyto jedinečné akce otázkou chvilky. Kvalitní flambovací pistole je vyrobena z odolného plastu v kombinaci s mosazí a má nastavitelnou intenzitu plamene, proto je vhodná jak pro intenzivní flambování, tak pro jemné karamelizování nebo gratinování sýrů. Pistole se plní běžný plynem do zapalovačů a je opatřena bezpečnostní dětskou pojistkou. Pro zapálení je nutno tuto pojistku vytáhnout, držet jí a následně stisknout zapalovací tlačítko.  Klíčové vlastnosti flambovací pistole WestmarkCenově dostupná flambovací pistoleNastavitelná intenzita plameneBezpečnostní.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Doplňky do kuchyně Westmark, nejprohlíženější produkty Westmark nebo nejlevnejší Doplňky do kuchyně.

Reklama