HP F6V97AA cena od 1 009 Kč | Pricemania

HP F6V97AA

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie DVD mechaniky a vypalovačky

HP USB DVD+/-RW Drive USB DVD+/-RW Drive je elegantní externí vypalovačka od firmy HP, vhodná jako doplněk k netbooku, notebooku nebo PC bez mechaniky. Využití však najde i mimo tyto kategorie. Pouhých 14 mm výšky z ní dělá kompaktní přenosné zařízení, které můžete připojit třeba i k mnoha jiným přístrojům ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií DVD mechaniky a vypalovačky

Popis

HP USB DVD+/-RW Drive USB DVD+/-RW Drive je elegantní externí vypalovačka od firmy HP, vhodná jako doplněk k netbooku, notebooku nebo PC bez mechaniky. Využití však najde i mimo tyto kategorie. Pouhých 14 mm výšky z ní dělá kompaktní přenosné zařízení, které můžete připojit třeba i k mnoha jiným přístrojům s USB 2.0 portem. Výjimkou nejsou moderní televizory, ani digitální fotorámečky. Čas vám může ušetřit dvojnásobná rychlost vypalování při dvouvrstvém záznamu. Samozřejmostí je pak podpora nejnovějšího operačního systému Windows 8 od Microsoftu a kompatibilita s Mac OS X. Vypalovačky podporují i nižší rychlost zápisu dat. V popisu se uvádí většinou pouze maximální možná rychlost. Parametry a specifikaceTechnické parametryGaranceAno.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další DVD mechaniky a vypalovačky HP, nejprohlíženější produkty HP nebo nejlevnejší DVD mechaniky a vypalovačky.

Reklama