Bosch HKS59D250 cena od 14 405 Kč | Pricemania

Bosch HKS59D250

TOP 3

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Elektrické sporáky

Bosch HKS59D250, nerez.Na elektrickém sporáku Bosch HKS59D250 můžete jídlo připravovat dokonce i ve velkém pekáči! Využijte rozšiřitelnou varnou zónu určenou pro velké hrnce a pánve. Všechny varné zóny mají funkci HighSpeed, která zaručí jejich rychlý ohřev. Sklokeramický povrch se navíc velmi dobře ...viac

Popis

Bosch HKS59D250, nerez.Na elektrickém sporáku Bosch HKS59D250 můžete jídlo připravovat dokonce i ve velkém pekáči! Využijte rozšiřitelnou varnou zónu určenou pro velké hrnce a pánve. Všechny varné zóny mají funkci HighSpeed, která zaručí jejich rychlý ohřev. Sklokeramický povrch se navíc velmi dobře udržuje, takže deska i při pravidelném používání bude vypadat stále jako nová. Po skončení vaření se rozsvítí ukazatel zbytkového tepla, abyste věděli, kdy je zóna ještě horká, a kdy už ji můžete vyčistit bez rizika popálení. V době nepoužívání aktivujte dětskou pojistku bránící neúmyslnému zapnutí spotřebiče.7 režimů pečení.Spodní část sporáku tvoří prostorná elektrická trouba s kapacitou 66 litrů, ve které snadno upečete i celé kusy drůbeže a jiného masa pro celou rodinu. Vyberte si ze sedmi režimů pečení, mezi nimiž nechybí 3D horkovzduch, horní/spodní ohřev, gril, program pro pizzu, spodní ohřev a jemný horký vzduch. Regulujte si teplotu v rozmezí od 50 do 275 °C k dosažení ideálních výsledků. Během pečení je aktivní halogenové osvětlení, takže máte vždy přehled o stavu připravovaných jídel.Obsah balení.

    .
  • sporák
  • .
  • smaltovaný plech
  • .
  • rošt
  • .
  • univerzální pánev
  • .
.3D technologie tepla zajistí rovnoměrný rozptyl horkého vzduchu umožňující víceúrovňové pečení!Sklokeramická varná deska.Elektrickou varnou desku tvoří čtyři varné zóny HighSpeed, u kterých nastavíte výkon jednoduše za pomoci dotykového ovládání. Vaření na sklokeramice je rychlé a pohodlné, a jako bonus na ni nepotřebujete žádné speciální nádobí, jako je tomu např. u indukce. Po skončení používání se rozsvítí ukazatel zbytkového tepla informující o tom, kdy je již bezpečné desku vyčistit, aby vám nehrozilo riziko popálení.Snadná údržba.Při pečení se nečistoty a mastnota usazují i mezi skly dvířek. Aby trouba vypadala stále jako nová, Bosch vymyslel vyjímatelná skla. Jednoduše je z trouby vysuňte, abyste je mohli ze všech stran a úhlů důkladně umýt a odmastit. Poté je znovu nasaďte a kochejte se tou velkou změnou, která je patrná na první pohled, kdy trouba opět září čistotou!AutoPilot 10.Automatické programy vám pečení ještě více usnadní a dovedou pokrmy k dokonalosti. Vložte jídlo do trouby a zvolte si požadovaný program. Pak už nezbývá nic jiného, než jen určit hmotnost pokrmu a stisknout start. Trouba automaticky přizpůsobí teplotu i délku pečení k zajištění ideálních výsledků. Nakonec se sama vypne, abyste se nemuseli vůbec o nic starat.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Elektrické sporáky Bosch, nejprohlíženější produkty Bosch nebo nejlevnejší Elektrické sporáky.

Reklama