Montované betonové konstrukce cena od 209 Kč | Pricemania

Montované betonové konstrukce

TOP 3
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 209 Kč Do 21 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Elektrotechnika, elektronika

Publikace se zabývá problematikou projektování montovaných betonových nosných konstrukcí, jako jsou jednopodlažní haly, patrové budovy skeletového a panelového typu, základy aj. Jde především o otázky volby statického systému vhodného pro daný provoz, včetně návrhu detailů prvků a jejich styků. Montované ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Publikace se zabývá problematikou projektování montovaných betonových nosných konstrukcí, jako jsou jednopodlažní haly, patrové budovy skeletového a panelového typu, základy aj. Jde především o otázky volby statického systému vhodného pro daný provoz, včetně návrhu detailů prvků a jejich styků. Montované betonové konstrukce představují dnes už zcela samostatný obor betonového stavitelství se specifickou problematikou jak v oblasti projektování, tak v oblasti realizací. V publikaci je zachycen současný stav oboru, jehož vývoj je velmi rychlý, a to především v souvislosti s nástupem nových hmot (např. vysokohodnotných betonů, vysokopevnostních betonů, drátkobetonů apod.), nových spojovacích prostředků, nových technologií ve výrobě a montáži. V oblasti projektování je to pak stále širší využívání výpočetní techniky se stále sofistikovanějšími výpočetními programy. Publikace je určena pro odborníky z praxe i studenty stavebních fakult směrů "Konstrukce a dopravní stavby" a "Pozemní stavby" v bakalářském i magisterském studijním programu.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Elektrotechnika, elektronika, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší Elektrotechnika, elektronika.

Reklama