Začínáme s mikrokontroléry HC08 Nitron cena od 213 Kč | Pricemania

Začínáme s mikrokontroléry HC08 Nitron

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 213 Kč Do 12 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Elektrotechnika, elektronika

Kniha je "kuchařkou" pro první pokusy s mikrokontroléry. Obsahuje vše podstatné co začátečník potřebuje, neodrazuje svoji "tloušťkou".Hlavním důvodem k napsání knihy, byla soutěž české pobočky MOTOROLA o nejlepší konstrukci s novými mikrokontroléry HC08 NITRON nebo jiným modelem rodiny HC08. O soutěž ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Kniha je "kuchařkou" pro první pokusy s mikrokontroléry. Obsahuje vše podstatné co začátečník potřebuje, neodrazuje svoji "tloušťkou".Hlavním důvodem k napsání knihy, byla soutěž české pobočky MOTOROLA o nejlepší konstrukci s novými mikrokontroléry HC08 NITRON nebo jiným modelem rodiny HC08. O soutěž je stále velký zájem, neboť v krátké době rozeslala MOTOROLA několik stovek stavebnic vývojového kitu JANUS s mikrokontrolérem NITRON.Výhodou doprovodného CD je i to, že kromě části věnované kitu JANUS (kompletní stavební návod včetně klišé plošného spoje a vývojového prostředí) obsahuje celou řadu materiálů o rodině mikrokontrolérů HC08, včetně nejmenšího modelu NITRON. Zvláštní pozornost je vhodné věnovat speciální výukové prezentaci. Ta totiž přehledně vysvětluje jak funkci jádra procesoru, tak jeho periferních subsystémů. A jako bonus si můžete zvolit ozvučenou variantu a pocvičit se současně v náslechu technické angličtiny.Na CD jsou rovněž obsaženy zdrojové i přeložené formy všech příkladů realizovaných v knize.Stručný obsah.obsah knihy.1. Úvod.2. Popis mikrokontrolérů HC08 Nitron.3. Instrukční soubor mikrokontrolérů HC08.4. Příklady programování mikrokontrolérů HC08 Nitron.5. Příloha – startkit JANUS Motorola CZ.obsah doprovodného CD.o MOTOROLA - téměř kompletní a ucelené informace o projektu vývojového kitu JANUS.o PDF - výběr důležité dokumentace pro práci s procesory Motorola HC08 a s vývojovým kitem JANUS.o PRIKLADY - drojové i přeložené formy všech příkladů realizovaných v knize.o SPOJ - klišé plošného spoje vývojového kitu JANUS.o SW - software vhodný k práci s mikrokontroléry Motorola HC08 a s vývojovým kitem JANUS.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Elektrotechnika, elektronika, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší Elektrotechnika, elektronika.

Reklama