Scheppach DS 920 cena od 2 613 Kč | Pricemania

Scheppach DS 920

TOP 6

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Excentrické brusky

Scheppach DS 920 bruska na sádrokartony a další materiály Technické parametry Typ motoru 230 V, 50 Hz Příkon (W): 710 Kulatá brusná podložka (průměr) (mm): 225 Rychlost kruhového nástavce (ot/min): 700-1700 Systém přenosu vibrací převodovka Průměr odsávací přípojky (mm): 45/50 Broušení sádrokartonových ...viac

Popis

Scheppach DS 920 bruska na sádrokartony a další materiály Technické parametry Typ motoru 230 V, 50 Hz Příkon (W): 710 Kulatá brusná podložka (průměr) (mm): 225 Rychlost kruhového nástavce (ot/min): 700-1700 Systém přenosu vibrací převodovka Průměr odsávací přípojky (mm): 45/50 Broušení sádrokartonových či polystyrénových desek, příprava povrchu před lakováním nebo leštěním a další podobné práce na větších plochách jsou obvykle velmi zdlouhavé a namáhavé. Díky kvalitní brusce Scheppach DS 920 s dlouhým krkem a velkou brusnou plochou (tzv. žirafa) nyní můžete svůj úkol dokončit mnohem rychleji. Protože různé materiály vyžadují různou rychlost broušení, je bruska vybavena nastavitelnou rychlostí. Abyste dosáhli až ke stropu a do špatně přístupných míst, je bruska vybavena prodlužovací teleskopickou rukojetí, díky které se délka stroje prodlouží až na 170 cm. Výměna brusného papíru pomocí systému suchého zipu je velmi jednoduchá a rychlá. Ergonomický tvar brusky a měkčené protiskluzové zóny držadla umožňují pohodlnou práci po dlouhou dobu. Bruska DS 920 se dodává s příslušenstvím, které obsahuje 6 brusných papírů o různé zrnitosti, 4 m odsávací hadice a dvě redukce na připojení běžných rozměrů hubic odsavačů. Díky možnosti odsávání se výrazně redukuje prašnost při samotném broušení. Stroj jde snadno rozložit na tři části a nezabere tak mnoho místa při skladování a lze ho snadno převézt i v kufru automobilu.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Excentrické brusky Scheppach, nejprohlíženější produkty Scheppach nebo nejlevnejší Excentrické brusky.

Reklama