Extrémní expozice

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 332,00 Kč Do 4 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Kniha - Úchvatné snímky skryté za hranicí běžných hodnot clony a času. Unavuje vás neustálý hon za správnou expozicí? Chtěli byste se zbavit svazující monotónnosti "ideálních" parametrů f/8 a 1/125 sekundy? Zkuste na chvíli zapomenout na tradiční poučky, doporučené hodnoty, nebo dokonce automatický režim, ...viac

Popis

Kniha - Úchvatné snímky skryté za hranicí běžných hodnot clony a času. Unavuje vás neustálý hon za správnou expozicí? Chtěli byste se zbavit svazující monotónnosti "ideálních" parametrů f/8 a 1/125 sekundy? Zkuste na chvíli zapomenout na tradiční poučky, doporučené hodnoty, nebo dokonce automatický režim, a začněte svůj fotoaparát používat skutečně tvůrčím způsobem.

Z extrémní expozice nemusíte mít žádné obavy. Stačí, když odložíte konvenční přístup a nahlédnete za oponu běžných hodnot clony a rychlosti závěrky. S extrémně krátkými časy se naučíte zmrazit i ten nejrychlejší pohyb. Během dlouhých expozic se naučíte malovat světlem nebo zaznamenat dráhu hvězd na noční obloze.

Zjistíte také, jak účinně pracovat s hloubkou ostrosti pomocí vysokého i velmi mírného zaclonění objektivu, aby každá fotografie obsahovala právě jen to podstatné. Populární lektor fotografických kurzů a zkušený autor vám ukáže, jak pomocí digitálního fotoaparátu zaznamenat snímky, které jsou našemu zraku běžně skryté.

V pěti kapitolách pak

  Vývoj ceny

  Týden: 5.67 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Fotografie, film nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama