Sony DualShock 4

TOP 1
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 155,00 Kč Ihned Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Bezdrátový ovladač Touch Panel, Share Button, černý (Datum vydání a cena produktu se může změnit) . Pro konzoli PS4 byl japonskými inženýry navržen a vyvinut zcela nový ovladač Dual Shock 4. Unikátní vestavěný senzor umožní mimořádně citlivé pohybové ovládání a díky dotykovému panelu umístěnému na přední ...viac

Popis

Bezdrátový ovladač Touch Panel, Share Button, černý (Datum vydání a cena produktu se může změnit) . Pro konzoli PS4 byl japonskými inženýry navržen a vyvinut zcela nový ovladač Dual Shock 4. Unikátní vestavěný senzor umožní mimořádně citlivé pohybové ovládání a díky dotykovému panelu umístěnému na přední straně nabízí rozšířený herní zážitek.

Klasické analogové páčky na ovladači jsou vylepšené za účelem co nejvyšší přesnosti. Skvěle padne do ruky i za vydatné pomoci nových tvarů na zadních triggerech. Tlačítko SHARE umožní zcela jednoduché sdílení obrázků a videí přímo na Facebook nebo aktivaci živého vysílání vašich herních dovedností.

Zvukové efekty obstará v ovladači vestavěný reproduktor. Díky klasickému konektoru pro sluchátka s mikrofonem můžete komunikovat s přáteli během hraní. Světelný Light Bar na zadní straně ovladače se aktivuje podle potřeby. Mění zabarvení podle postavy ve hře, což umožní více hráčům na jedné konzoli lepší orientaci na bojišti.

S jeho pomocí také poznáte, že je postava zraněná. Pono

  Vývoj ceny

  Týden: 4.61 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Gamepady Sony nebo nejprohlíženější produkty Sony.

  Reklama