Hraj o akční kameru Lamax Action X8 Electra!

Děkujeme, že chceš být součástí Pricemania.cz! Věříme, že se ti u nás bude líbit. Abychom věděli, jaký si, a co tě zajímá, vyplň nám krátký dotazník. Výměnou za jeho vyplnění tě zařadíme do slosování o kvalitní akční kameru Lamax Action X8 Electra v hodnotě 3 790 Kč! To se vyplatí!

Výherce losujeme už 1. 3. 2016, proto sleduj naši fanpage, aby ti jeho vyhlášení neuniklo.

Sdílej soutěž na Facebooku:Pricemania má za sebou již 7 let zkušeností na slovenském trhu, proto má ambice dobýt i český. Přicházíme s úplně novou generací webu, který klade maximální důraz na jednoduchou a rychlou použitelnost a je přizpůsoben pro mobilní zařízení. Prosadit se chceme hlavně špičkovým katalogem a šířkou a kvalitou obsahu, na kterém se budou podílet přední odborníci v oboru. Cílem je pomoci ti nejen s výběrem e-shopu, ale i s výběrem a porovnáním samotného zboží.

Pricemania.cz má v současnosti ve své databázi více než 650 e-shopů a už teď si na ní porovnáš přibližně 350 000 produktů. Samozřejmě, stále se vyvíjíme a chceme se zlepšovat, proto pokud máš nějaký nápad, co by si na stránce chtěl vylepšit nebo nám jen chceš říct svůj názor, myšlenku, napiš nám. Děkujeme za každý názor!

Soutěž byla ukončena. Děkujeme za vaši účast.

Gratulujeme výherci: Verča Brandejská