Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match cena od 799 Kč | Pricemania

Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 909 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Nintendo Switch

Dvě legendy puzzle se spojí v ultimátní propojení.Milovaná japonská série logických her Puyo Puyo a světově proslulý Tetris se opět spojily, aby poskytly ještě více zábavy Puyo Puyo Tetris 2. Hraní je jednoduché: spojte 4 nebo více stejně zabarvených Puyo nebo dokončete řadu bloků tak, abyste je odstranili ...viac

Popis

Dvě legendy puzzle se spojí v ultimátní propojení.Milovaná japonská série logických her Puyo Puyo a světově proslulý Tetris se opět spojily, aby poskytly ještě více zábavy Puyo Puyo Tetris 2. Hraní je jednoduché: spojte 4 nebo více stejně zabarvených Puyo nebo dokončete řadu bloků tak, abyste je odstranili z hrací plochy a vysypali odpadky do soupeřovy hry. Očkem však sledujte i to, co přijde do vaší cesty. Zahrajte si tradiční hry Puyo Puyo a Tetris. nebo jejich smíchejte dohromady a vylepšete tak zážitek se své hry. Offline nebo online budete mít množství režimů, které vám umožní hrát tak, jak chcete, od dobrodružství pro jednoho hráče po online zápasy s hodnocením a mnoho dalšího.Zcela nová Skill Battle představuje schopnosti postav, které vám pomohou zvrátit výsledek ve vašeho prospěch, plus karty předmětů které podpoří váš tím. Živé postavy a úplně nové příběhové dobrodružství dávají nový rozměr této návykové arkádové logické hře.Vylepšený online režim nabízí výzvy ve specifických ligách a Free to Play až pro 4 hráče.Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Nintendo Switch Online!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Nintendo Switch Sega, nejprohlíženější produkty Sega nebo nejlevnejší Hry na Nintendo Switch.

Reklama