Assassin's Creed: Valhalla cena od 1 099 Kč | Pricemania

Assassin's Creed: Valhalla

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 099 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Playstation 4

Jedná se o předobjednávku. Datum vydání hry je 9.11.2020. Valhalla, neboli Síň Padlých, je místo, kam se dostanou padlí bojovníci, kteří fandí severské mytologii. Pro Assassin‘s Creed by však jedna místnost byla příliš malá, takže místo mrňavé, mrtvolami nebo duchy přetékající Valhally si zahrajeme v ...viac

Popis

Jedná se o předobjednávku. Datum vydání hry je 9.11.2020. Valhalla, neboli Síň Padlých, je místo, kam se dostanou padlí bojovníci, kteří fandí severské mytologii. Pro Assassin‘s Creed by však jedna místnost byla příliš malá, takže místo mrňavé, mrtvolami nebo duchy přetékající Valhally si zahrajeme v Norsku a v Anglii. Dostaneme dokonce i vlastní osadu, kolem které se budeme v rámci příběhu různě ochomýtat. Osadu budeme moci budovat a rozšiřovat a naše příběhová či politická rozhodnutí značně ovlivní její stav. Následkem úzkého spojení mezi osadou a dějem hry budeme ušetřeni trapných okamžiků, jako "heeej, okamžitě vymotej tu sekyru ze střev toho hromotluka, tvou osadu napadla smečka divokých prasat!" Hlavní paňáček se jmenuje Eivor a je to Viking (v případě volby ženského pohlaví spíše Viqueen) postižený různými RPG mutacemi. Ať si vyberete jakékoliv pohlaví, stejně budete mít ptáka. Havraní společník bude Eivor/a provázet ve všech pozemních bitvách i lodičkových nájezdech. Bude-li potřeba někam násilně najet a ukořistit nějaké ty vzorky anglické kuchyně, poslouží nám vlastnoručně vytvoření nájezdníci či žoldáci vytvoření jiným hráčem. Bitvy budou brutální a krvavé, o to se postará nový bojový systém se dvěmi zbraněmi a navrátivší se skrytá dýka. Příběh nás na vikinské dlouhé lodi zaveze do devátého století. Eivor se v rámci nového programu dovozu Vikingů-dobyvatelů do zbytku Evropy zdarma pokusí usídlit na pohostinné půdě Anglie. To se z nějakého důvodu nebude líbit Alfredovi Velikému, tehdejšímu vládci Anglie. Kdesi v útrobách této země se setkáme s "The Hidden Ones", neboli s první verzí řádu Assassinů. Zatímco se Eivor bude hlouběji a hlouběji zamotávat do konfliktu s Alfredem a s "Řádem Starověkých", v dějové linii moderního dne se dostane ke slovu postava z několika předchozí dílů, Layla. Valhalla vyjde jak na PS4 a XOne, tak na nové superstroje PS5 a Xbox Series X! Proč nakupovat u nás? Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou. Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu. S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných oklik, příplatků nebo byrokracie.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Playstation 4 Ubisoft, nejprohlíženější produkty Ubisoft nebo nejlevnejší Hry na Playstation 4.

Reklama