Autobahn Police Simulator 2 cena od 729 Kč | Pricemania

Autobahn Police Simulator 2

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 799 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Playstation 4

Zahajte svou kariéru policisty na té nejrychlejší silnici v Evropě. Zcela poprvé si ve hře Autobahn Police Simulator 2 můžete pomocí editoru postav upravit hlavu, tělo a dokonce i oblečení své. Zahajte svou kariéru policisty na té nejrychlejší silnici v Evropě. Zcela poprvé si ve hře Autobahn Police ...viac

Popis

Zahajte svou kariéru policisty na té nejrychlejší silnici v Evropě. Zcela poprvé si ve hře Autobahn Police Simulator 2 můžete pomocí editoru postav upravit hlavu, tělo a dokonce i oblečení své. Zahajte svou kariéru policisty na té nejrychlejší silnici v Evropě. Zcela poprvé si ve hře Autobahn Police Simulator 2 můžete pomocí editoru postav upravit hlavu, tělo a dokonce i oblečení své herní postavy podle sebe. Vaše dobrodružství začíná na policejní stanici, kde se budete setkávat se svými kolegy. Během hry ji můžete dále rozvíjet a získat tak přístup k novým příležitostem a misím. Plňte různé, náhodně vybrané mise, např. honičky aut ve vysoké rychlosti, opatrná eskorta nebo zajištění místa nehody a dopravní kontroly. Prostřednictvím úspěšnému plnění těchto akcí budete získávat nové hodnosti. Kromě volné hry Autobahn Police Simulator 2 navíc vypráví propracovaný a okázalý příběh napříč 20 misemi, které jsou oddělené filmovými předěly. Všechny mise, ať už ve volné hře, nebo v příběhovém režimu, mají obsáhlý dabing, který podtrhuje realistický a napínavý zážitek. Se všemi těmito akcemi vám pomůže váš vozový park, který sestává z hlídkovacích aut, civilních aut a zcela poprvé i antonů. Všechna jsou opatřena LED maticí a realistickými signálními sirénami, které se mění podle druhu mise. Postupně můžete získávat nová vylepšení pro stanici, vozidla, vybavení a své schopnosti díky technologickému stromu. Na konci stromu vás čeká policejní vrtulník, který vám bude nadále poskytovat (pasivní) podporu během misí a při pronásledování provinilců. Díky řadě funkcí otevřeného světa nabízí Autobahn Police Simulator 2 dlouhodobou rozmanitou hratelnost, která jde za hranice pouhé simulace. Vlastnosti: Živoucí policejní stanice: Policisté se řídí vlastními rozvrhy Propracované vyprávění příběhu Neomezený režim – Volná hra Detailní tvorba postavy Technologický strom svylepšeními pro stanici, vozidla, vybavení a schopnosti hráče Inteligentní AI 3 různá vozidla – hlídkovací auto, civilní auto, policejní anton Detailní funkce vozidla včetně 3 různých signálních sirén, ovladatelné LED matice, "modrého světla", ukazatelů směru a dalších. Druhy misí (dostupných je přes 20): Rozsáhlé dopravní kontroly Rychlé honičky aut Aktivní ovlivňování provozu Policejní doprovod Řešení dopravních nehod Prohledávání vozidel.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Playstation 4 Aerosoft, nejprohlíženější produkty Aerosoft nebo nejlevnejší Hry na Playstation 4.

Reklama