HUNT: Showdown | Pricemania

HUNT: Showdown

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Playstation 4

LOVTE SPOLEČNĚ. ZEMŘETE SAMI.Náš svět zamořily příšery a jejich těla budou vaše kořist v napínavé zápasové hře na lovce odměn z pohledu první osoby od tvůrců Crysis.TATO HRA JE HRATELNÁ POUZE ONLINE A VYŽADUJE PLAYSTATION PLUS .KDYŽ DVA LOVCI RISKUJÍ VŠEVy a váš partner jste členové tajné lovecké společnosti, ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Playstation 4

Popis

LOVTE SPOLEČNĚ. ZEMŘETE SAMI.Náš svět zamořily příšery a jejich těla budou vaše kořist v napínavé zápasové hře na lovce odměn z pohledu první osoby od tvůrců Crysis.TATO HRA JE HRATELNÁ POUZE ONLINE A VYŽADUJE PLAYSTATION PLUS .KDYŽ DVA LOVCI RISKUJÍ VŠEVy a váš partner jste členové tajné lovecké společnosti, která stopuje a zabíjí příšery. Odměny jsou vysoké, avšak rizika rovněž. I ta nejmenší chyba vás bude stát všechno – vaši kořist, vaše vybavení, váš život i vaši duši.Někdo loví kvůli bohatství, jiný kvůli moci. Někdo loví, aby ochránil ostatní, jiní zase kvůli slávě. Svou oběť musíte vystopovat v temném a zrádném světě. Vítěz bere vše. Kdo selže, půjde rovnou do pekla.A V ÚKRYTU VYČKÁVÁ ZLOVE STÍNECH ČÍHAJÍ OBLUDNÉ PŘÍŠERY. PODLÉ. SILNÉ. HLADOVÉ. TRPĚLIVÉ.Lovení jako zábava je hra pro děti. Tohle je ale jiná hra – taková, ve které jsou vysoké sázky a ještě vyšší odměny. Budete čelit příšerám, které chtějí hodovat na vašem těle a pohltit vaši duši.Všechno a všichni jsou proti vám — i samotná země. Stačí jediná chyba, a zemřete zapomenuti ve špíně. Kdo uspěje, toho čeká nesmírné bohatství a sláva.Z LOVCE SE STÁVÁ LOVENÝV TEMNOTĚ NEJSTE SAMIOstatní lovci hledají stejnou oběť jako vy a prahnou po stejné kořisti. Když se jim připletete do cesty, může se z vás stát jejich cíl. Když se necháte chytit, vyrvou vám trofej z vašich chladných, mrtvých rukou.Hlavní rysy PS4 Hunt: Showdown:

  .
 • Hra PvPvE založená na zápasech: Vyšplhejte po žebříčku a braňte se proti těm nejlepším hráčům během hry, která trvá 20–40 minut
 • .
 • Taktický sandbox: Zvolte si vlastní herní styl a řešte problémy, na které narazíte, po svém.
 • .
 • Otevřené mapy s vysokou znovuhratelnosti: Používejte nástroje, taktiku a rozmanité prostředí, abyste zvrátili průběh boje ve svůj prospěch.
 • .
 • Napínavá hra na přežití: Bojujte o kořist proti ostatním týmům lovců ve světě plné umělé inteligence, která vám nedá vydechnout.
 • .
 • Vysoké riziko /vysoké odměny: Hazardujte s vlastním životem. Získejte odměny a vylepšení, ale čím lépe na tom budete, tím větší budete mít strach, že o svou postavu přijdete navždy.
 • .
 • S#vět plný neznáma: Ponořte se do bohatého, uvěřitelného sv#ěta plného temných podtónů, kde nebudete vědět, na čem jste. Co na vás čeká za rohem?
 • .
.Počet hráčů: 1.Online hra pro více hráčů: ANO (POUZE ONLINE!!).Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported.Doporučený věk:(Rating PEGI).Minimální konfigurace hry Hunt: Showdown pro PS4:  (minimum system requirements)  konzole SONY PlayStation 4, HDD 25GB, Dualshock 4, je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS.Tagy: Hunt: Showdown  .

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Playstation 4 Crytek, nejprohlíženější produkty Crytek nebo nejlevnejší Hry na Playstation 4.

Reklama