Port Royale 4 cena od 1 499 Kč | Pricemania

Port Royale 4

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 499 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Playstation 4

Vyplujte na moře a přidejte se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmete kontroly nad kolonií jako. Vyplujte na moře a přidejte se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Vyplujte na moře a přidejte se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmete kontroly nad kolonií jako. Vyplujte na moře a přidejte se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmete kontroly nad kolonií jako mladý ambiciózní guvernér, který touží zjistit, jaké je spravovat svou malou osadu a rozvíjet ji v rušné obchodní město. Vyvíjejte výrobní řetězce, které propojují vícero ostrovů, a vytvářejte komplexní obchodní cesty napříč Karibikem, abyste uspokojili neustále rostoucí potřeby jednotlivých měst. Využívejte detailní mořské mapy a vyhýbejte se nebezpečným vodám, útesům či mělčinám. Plňte úkoly pro vicekrále svého národa, zaslužte si větší slávu a odemkněte si městské budovy, lodě a další. Dobývejte města konkurenčních národů či pronásledujte jejich flotily a zároveň dávejte dobrý pozor na piráty a další korzáry. Zcela poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lodí. Kapitáni mohou provádět taktické manévry, které mohou zvrátit průběh boje i v beznadějných situacích ve slavné vítězství. Vyberte si ze čtyř koloniálních mocností: Anglie, Francie, Španělska a Nizozemska, z nichž každá poskytuje různé výhody a jedinečné herní styly. Vrhněte se na čtyři rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče, které sledují jeden z národů na cestě k nadvládě. Ustanovte velitele výprav ze čtyř různých tříd postav: průzkumník, obchodník, bukanýr a pirát – každý přináší své vlastní výhody a nevýhody. Navazujte a spravujte obchod se 60 karibskými městy v obrovském 3D herním světě. Držte se dál od útesů, mělčin a zrádných vod a optimalizujte své obchodní cesty. Vyberte si z 50 budov včetně 25 výrobních míst a vyrábějte zboží jako rum či luxusní předměty. Stavte městské budovy s efektem na okolní čtvrť, díky kterým můžete optimalizovat produktivitu a starat se o celkovou spokojenost svých obyvatel. 18 historicky autentických typů lodí z konce 16. a ze 17. století. Zapojte se do taktických tahových námořních bitev se silnými kapitány. Licence, stavební povolení, nové budovy a lodě si můžete odemknout tak, že budete rozvíjet svou reputaci v rámci národa.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Playstation 4 Kalypso, nejprohlíženější produkty Kalypso nebo nejlevnejší Hry na Playstation 4.

Reklama