Prince of Persia: Sands of Time Remake cena od 899 Kč | Pricemania

Prince of Persia: Sands of Time Remake

TOP 11
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 999 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Playstation 4

Prince of Persia: The Sands of Time Remake byl vytvořen od úplných základů pomocí enginu Anvil pro PlayStation® 4, systémy Xbox One. Užijte si žánrovou klasiku v novém hávu s kompletně předělanými texturami, novým nasvícením pro živou atmosféru a novými filmovými ukázkami. Třeba zmínit i zmodernizované ...viac

Popis

Prince of Persia: The Sands of Time Remake byl vytvořen od úplných základů pomocí enginu Anvil pro PlayStation® 4, systémy Xbox One. Užijte si žánrovou klasiku v novém hávu s kompletně předělanými texturami, novým nasvícením pro živou atmosféru a novými filmovými ukázkami. Třeba zmínit i zmodernizované soubojové mechanismy.znovuzrození klasikyUžijte si originální epický příběh o Princi na cestě za vykoupením.Novodobé pojetíBojujte s novými modely nepřátel a užijte si zcela nové filmové sekvence spolu s novými zvuky, hlasy, parkurovými animacemi a novým soundtrackem.Ovládáte moc časuOvládejte písky času a pomocí své dýky vracejte, zrychlujte, zastavujte a zpomalutje samotný čas.Získejte zajímavé bonusyOdemkněte si během svého dobrodružství, původní hru z roku 1989 (verze Mac z roku 1992). Čekají Vás další prekavenia! Za předobjednávku získáte dodatečný herní obsah, sadu Back to the Origins Set, jejímž obsahem je:původní oblekSadu původních zbraníKlasický filtr obrazovky: Změn si grafiku hry a dopřej si vzhled staré školy.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Playstation 4 Ubisoft, nejprohlíženější produkty Ubisoft nebo nejlevnejší Hry na Playstation 4.

Reklama