Spider-Man

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Playstation 4

GOTY edice hry Spider-Man obsahuje kompletní přídavek Město, které nidky nespí.Nové autentické Spider-Manovo dobrodružství.Díky úzké spolupráci vytvořily společnosti Marvel a Insomniac Games zcela nový autentický příběh o Spider-Manovi. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Playstation 4

Popis

GOTY edice hry Spider-Man obsahuje kompletní přídavek Město, které nidky nespí.Nové autentické Spider-Manovo dobrodružství.Díky úzké spolupráci vytvořily společnosti Marvel a Insomniac Games zcela nový autentický příběh o Spider-Manovi. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.Staň se Spider-Manem.Po osmi letech v masce je již Peter Parker zkušený bojovník se zločinem. Vyzkoušej si plnou sílu zkušenějšího Spider-Mana v boji plném improvizací, dynamické akrobacie, plynulého pohybu po městě a interakcí s prostředím. Tohle už není žádný zelenáč, ale ten nejzkušenější Spider-Man, jaký se ve hře objevil.Prožij originální příběh.Světy Petera Parkera a Spider-Mana se střetávají v originálním a akcí nabitém příběhu. V tomto novém Spider-Manově světě se důvěrně známé kultovní postavy z obou životů představí v unikátních rolích.Tvým hřištěm je marvelovský New York.Velké jablko ožívá v dosud nejrozsáhlejším interaktivním světě od tvůrců z Insomniac. Proháněj se čtvrtěmi plnými života a vychutnávej si úžasné pohledy na ikonické marvelovské a manhattanské pamětihodnosti. Ve strhujících akčních scénách pak využívej k poražení padouchů okolní prostředí.Město, které nikdy nespí - 3 kapitoly plné nového obsahu.Pokračuj ve svých dobrodružstvích v marvelovském New Yorku ve hře Marvel’s Spider-Man: Město, které nikdy nespí*. Zajisti si přístup ke třem později vydaným kapitolám příběhu, které obsahují nové mise a výzvy, zbrusu nové frakce nepřátel ze světa marvelovského Spider-Mana i nové zpřístupnitelné obleky. 3 kapitoly plné nového obsahu.

  • KAPITOLA PRVNÍ
.Marvel''s Spider-Man: The Loupež.Felicia Hardyová – neboli Black Cat – je zpátky a po celém marvelovském New Yorku zanechává Spider-Manovi záhadné stopy.
  • KAPITOLA DRUHÁ
.Marvel''s Spider-Man: Válka gangů.Spider-Man musí ukončit válku gangů zuřící mezi zločineckou rodinou Maggia a vůdcem gangu Hammerheadem, než se marvelovský New York stane její největší obětí.
  • KAPITOLA TŘETÍ
.Marvel''s Spider-Man: Operace Silver.V napínavém finále příběhu Marvel''s Spider-Man: Město, které nikdy nespí se musí pavoučí muž spolehnout na nečekané spojence, jen díky kterým může zachránit město před katastrofou.
  • Platforma: Playstation 4
  • .
  • Typ hry: Akční / Dobrodružné
  • .
  • Věková kategorie: 16
.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Playstation 4 Sony, nejprohlíženější produkty Sony nebo nejlevnejší Hry na Playstation 4.

Reklama