Trollhunters: Defenders of Arcadia cena od 399 Kč | Pricemania

Trollhunters: Defenders of Arcadia

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox One

Sníš o životě plném dobrodružství? Nazuj si železné boty průměrného teenagera jménem Jim Lake, který byl vybrán jako Trollhunter, vydej se na epickou a nezapomenutelnou cestu napří. Sníš o životě plném dobrodružství? Nazuj si železné boty průměrného teenagera jménem Jim Lake, který byl vybrán jako Trollhunter, ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox One

Popis

Sníš o životě plném dobrodružství? Nazuj si železné boty průměrného teenagera jménem Jim Lake, který byl vybrán jako Trollhunter, vydej se na epickou a nezapomenutelnou cestu napří. Sníš o životě plném dobrodružství? Nazuj si železné boty průměrného teenagera jménem Jim Lake, který byl vybrán jako Trollhunter, vydej se na epickou a nezapomenutelnou cestu napříč magickým světem Arcadie a zastav hrozící časovou apokalypsu v nové videohře DreamWorks Trollhunters: Defenders of Arcadia. S pomocí věrných přátel, jako je Claire, Toby a AAARRGGHH!!!, budeš mít možnost znovu prožít nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové trilogie Tales of Arcadia. Vstup do nádherných 3D světů z filmů Trollhunters, 3 Below a Wizards. Připrav se na boj s podivnými gnómy, skřety a obrovitými nyarlagrothy stvořenými vizionářským tvůrcem Guillermo del Toro. Klíčové prvky Staň se Trollhunterem v novém dobrodružství ze světa Tales of Arcadia a zastav časovou apokalypsu. Hvězdný dabing - Emile Hirsch jako Jim Lake Jr., David Bradley jako Merlin, Charlie Saxton jako Toby a Lexi Medrano jako Claire. Utíkej, skákej a bojuj - čekají na tebe 4 světy, 20 etap a 4 epické zápasy s bosy. Přizpůsob si Jima s novými schopnostmi, zbraněmi, zbrojí a doprovodem. Užij si jedinečný humor a epické akční scény z filmů ve věrném grafickém zpracování. Setkej se s oblíbenými postavami a zcela novými stvořeními, která byla vytvořena speciálně pro hru.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Bandai Namco, nejprohlíženější produkty Bandai Namco nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama