Paw Patrol: Grand Prix cena od 869 Kč | Pricemania

Paw Patrol: Grand Prix

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Nintendo Switch

Žádná trať není příliš velká, žádný závodník příliš malý! O hře Tlapková patrola je na své zatím nejrychlejší misi – vyhrát pohár Pup Cup! Jezděte po ikonických místech včetně Adventure Bay, Jake''s Snowboarding Resort a The Jungle, abyste zjistili, kdo bude korunován za vítěze.Hrajte s přáteli v tomto ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Nintendo Switch

Popis

Žádná trať není příliš velká, žádný závodník příliš malý! O hře Tlapková patrola je na své zatím nejrychlejší misi – vyhrát pohár Pup Cup! Jezděte po ikonických místech včetně Adventure Bay, Jake''s Snowboarding Resort a The Jungle, abyste zjistili, kdo bude korunován za vítěze.Hrajte s přáteli v tomto multiplayerovém šampionátu, kde si můžete vybrat libovolné ze svých oblíbených štěňátek včetně Chase, Skye nebo Marshalla. Ale dávejte si pozor, protože záludný starosta Humdinger může být hned za rohem a přeměnit vaše závody na šílenou katastrofu!Dejte svému štěňátku sílu včetně vodních balonů a sněhových koulí. Navíc odemkněte speciální schopnosti postavy, jako je Chaseova siréna, abyste zpomalili závodníky kolem vásTento motokárový závodník obsahuje možnost jednoduchého ovládání pro nejmenší s automatickou akcelerací, která je vede po trati, jakož i tvrdý režim pro zkušené závodní hvězdy.Takže se připoutejte na PAWsome závod kolem 11 tratí s vašimi nejlepšími kámoši! Trailer.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Nintendo Switch Outright, nejprohlíženější produkty Outright nebo nejlevnejší Hry na Nintendo Switch.

Reklama