Battle Worlds: Kronos

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Do 5 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox One

Nová hra v německé distribuci (obal a manuál německy, hra anglicky)Battle Worlds: Kronos je tahově založena strategická hra, která se drží tradice hexagonální polí, které jsou insp. Nová hra v německé distribuci (obal a manuál německy, hra anglicky)Battle Worlds: Kronos je tahově založena strategická ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox One

Popis

Nová hra v německé distribuci (obal a manuál německy, hra anglicky)Battle Worlds: Kronos je tahově založena strategická hra, která se drží tradice hexagonální polí, které jsou insp. Nová hra v německé distribuci (obal a manuál německy, hra anglicky)Battle Worlds: Kronos je tahově založena strategická hra, která se drží tradice hexagonální polí, které jsou inspirovány klasikami jako například Battle Isle. Planeta je znovu rozpolcená válkou o následnictví nového imperátora. Její osud leží ve vašich rukou. - Silní soupeři a dlouhé hrací doby: Připravte se bojovat v epických soubojích proti AI nepřátelům ve třech obrovských kampaních, s více než 60 hodinami hrací doby. - Epická válka ve dvou perspektiv: Zažijte válku z obou stran souboje při využití různých stylů souboje, od dominantní civilizace s epickými taktickými technikami souboje, po záchranu vaší planety od nadřízených bojových jednotek s důmyslnými partyzánskými taktikami. -Jednoduchá na naučení, náročná na mistrovství: Zdokonalujte vaše taktické myšlení na hexagonálním poli, testujte vaše strategické schopnosti v mnoha"Challenge" mapách. - Velká rozmanitost: Více než 50 různých pěších jednotek, pozemní, námořní a vzdušné jednotky, také jako budovy, z nichž mnohé mohou být vylepšovány pro dosažení nových schopností.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Nordic Games, nejprohlíženější produkty Nordic Games nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama