F1 2020 cena od 999 Kč | Pricemania

F1 2020

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox One

F1® 2020 je dosud ta nejucelenější hra s F1®, ve které hráči usednou za volant formule a budou závodit proti těm nejlepším jezdcům na světě. Zcela poprvé si hráči budou moct vytvo. F1® 2020 je dosud ta nejucelenější hra s F1®, ve které hráči usednou za volant formule a budou závodit proti těm nejlepším ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

F1® 2020 je dosud ta nejucelenější hra s F1®, ve které hráči usednou za volant formule a budou závodit proti těm nejlepším jezdcům na světě. Zcela poprvé si hráči budou moct vytvo. F1® 2020 je dosud ta nejucelenější hra s F1®, ve které hráči usednou za volant formule a budou závodit proti těm nejlepším jezdcům na světě. Zcela poprvé si hráči budou moct vytvořit vlastní tým F1® tak, že si vytvoří závodníka a pak si vyberou sponzora, dodavatele motoru, najmou si spoluhráče a budou soutěžit jako 11. tým na soupisce. Budujte postupně zařízení, rozvíjejte svůj tým a dojeďte až na vrchol. Přizpůsobte si režim 10leté kariéry pomocí výběru úvodních možností z F2™ a délky sezóny, což vám zajistí napínavější kariéru v několika sezónách. Přídavek závodění na rozdělené obrazovce, nová asistence s řízením a přístupnější závodní zážitek znamenají, že si můžete užít hru s kamarády nehledě na úroveň vašich schopností. F1® 2020 obsahuje všechny oficiální týmy, závodníky a 22 okruhů, včetně dvou nových závodů: Hanoi Circuit a Circuit Zandvoort. Vlastnosti hry NOVÝ REŽIM MYTEAM – Podmanivá závodní hra, ve které si mohou hráči nyní vytvořit vlastní tým F1®. Vytvořte si závodníka, pak si vyberte sponzora, dodavatele motoru, najměte si spoluhráče a soutěžte jako 1. tým v soupisce. Budujte postupně zařízení a dojeďte až na vrchol. NOVINKA – Dva nové závody: Hanoi Circuit a Circuit Zandvoort. NOVINKA – Závodění na rozdělené obrazovce. NOVINKA – Nezávazné závodní možnosti pro klidnější závody. NOVINKA – Možnost kratší sezóny: 10, 16 či plných 22 závodů. Všechny oficiální týmy, závodníci a okruhy z Formula One World Championship™ 2020. Oceňovaný režim desetileté kariéry. Formula 2™, dokonalé cvičiště pro F1®, je rovněž součástí hry a nyní obsahuje novou poloviční či kompletní sezónu a obsah ze sezón 2019 a 2020. 16 klasických aut F1® z let 1988–2010. E-sporty – herní oblast pro online kvalifikace, poslední novinky a sledování nových závodů F1® Esports Challenger a Pro Series. Více způsobů závodění: Time Trial, Grand Prix™ Mode, Championships; svou slávu si můžete připomenout pomocí automatických úložných sestřihů. Soutěžte v online hře více hráčů: Hodnocené a nehodnocené závody, ligy, nastavitelné nátěry a týdenní soutěže. Stažení aut finálních týmů z roku 2020 (kde je to možné) a obsahu sezóny F2™ 2020 po vydání vyžaduje připojení k internetu.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Codemasters, nejprohlíženější produkty Codemasters nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama