Hitman 3 cena od 1 379 Kč | Pricemania

Hitman 3

TOP 20
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 379 Kč Do 5 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Xbox One

Hitman 3 je dramatickým zakončením trilogie World of Assassination a zavede vás na cestu dobrodružstvím skrze celý svět. Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí síly se ztraceným přítelem Lucasem Grayem. Jejich ...viac

Popis

Hitman 3 je dramatickým zakončením trilogie World of Assassination a zavede vás na cestu dobrodružstvím skrze celý svět. Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí síly se ztraceným přítelem Lucasem Grayem. Jejich posláním je eliminovat partnery Providence. Všechny mise v HITMAN 3 jsou připraveny pečlivě a nabízí kreativní příležitosti. Hráči budou mít bezkonkurenční svobodu při plnění svých cílů a herní svět bude reagovat na vše co udělají. Hráči předchozích dílu HITMAN budou moci importovat lokace, které již vlastní z předchozích dvou her do HITMAN 3 a díky tomu získají 20+ lokací z celé trilogie na jednom místě.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Square Enix, nejprohlíženější produkty Square Enix nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama