Little Nightmares 2 (Day One Edition) cena od 799 Kč | Pricemania

Little Nightmares 2 (Day One Edition)

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 799 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Xbox One

Little Nightmares II je napínavá dobrodružná hra, ve které hráči převezmou roli mladého chlapce jménem Mono uvězněného ve světě pokrouceném vlivem šumivého přenosu vzd&aac. Little Nightmares II je napínavá dobrodružná hra, ve které hráči převezmou roli mladého chlapce jménem Mono uvězněného ve světě ...viac

Popis

Little Nightmares II je napínavá dobrodružná hra, ve které hráči převezmou roli mladého chlapce jménem Mono uvězněného ve světě pokrouceném vlivem šumivého přenosu vzd&aac. Little Nightmares II je napínavá dobrodružná hra, ve které hráči převezmou roli mladého chlapce jménem Mono uvězněného ve světě pokrouceném vlivem šumivého přenosu vzdálené věže. Spolu se Six, dívkou ve žluté pláštěnce, která ve hře přebírá roli průvodce, se Mono vydává za odhalením temných tajemství signální věže a za záchranou Six před jejích příšerným osudem. Jejich cesta však nebude jednoduchá - Six a Mono budou nuceni čelit nespočtu nových hrozeb od děsivých obyvatel tohoto zvráceného světa. Odvážíš se čelit této kolekci zcela nových malých zrůd? Zahraj si temné, vzrušující a napínavé dobrodružství Spousta zcela nových residentů čeká v temnotě, až uslyší ozvěnu tvých kroků, aby tě vystrašili k smrti a narušili tvůj poklidný spánek. Přechytrač sadistického Učitele, přežij krvežíznivého Lovce a vezmi nohy na rameny před mnoha dalšími, děsivými zrůdičkami. Objev fantastický svět narušený vysíláním ze signální věže Unikni ze světa, který je prohnilý skrz naskrz. Tvá cesta tě zavede ze strašidelných lesů do zlověstných škol na tvém pátrání po příšerné signální věži a vypátrání zdroje zla, které se šíří skrze televizní obrazovky po celém světě. Probuď své vnitřní dítě a zachraň Six před temnotou Six se pomalu vytrácí z tohoto světa a její jedinou nadějí je dovést chlapce jménem Mono k signální věži. V tomto světě plném nočních můr jsi její poslední slzičkou naděje. Dokážeš sebrat kuráž, přetrpět svá muka a následovat Six k signální věži?

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Bandai Namco, nejprohlíženější produkty Bandai Namco nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama