Little Nightmares cena od 519 Kč | Pricemania

Little Nightmares

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox One

Hra pro konzoli.PC Little Nightmares: Objevte všechna tajemná zákoutí divného domečku pro panenky, který se pro vás stane vězením, ze kterého musíte uniknout, ale také hřiště, na kterém se můžete vyřádit. Popusťte uzdu své představivosti a najděte cestu ven. 78% Úžasná arkáda s hororovými prvky, která ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox One

Popis

Hra pro konzoli.PC Little Nightmares: Objevte všechna tajemná zákoutí divného domečku pro panenky, který se pro vás stane vězením, ze kterého musíte uniknout, ale také hřiště, na kterém se můžete vyřádit. Popusťte uzdu své představivosti a najděte cestu ven. 78% Úžasná arkáda s hororovými prvky, která vás překvapí svým skvělým zpracováním, hratelností a originálním grafickým vykreslením. Unikněte z tajemného světa hrůzyNechte se vtáhnout do temného světa Little Nightmares a zažijte nezvyklé dobrodružství, ve kterém si vyzkoušíte hrůzy z dětství. Pomozte Šestce utéct z Chřtánu - velké a záhadné lodi plné strašlivých existencí. Podnikněte cestu skrz skvěle propracované lokace Vydejte se na cestu do zajímavého domečku pro panenky, který vás uvězní a vy z něj musíte uniknout.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Bandai Namco, nejprohlíženější produkty Bandai Namco nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama