NieR Replicant cena od 909 Kč | Pricemania

NieR Replicant

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox One

Nier Replicant ver.1.22474487139. je aktualizovaná verze Nier Replicant, která byla dříve vydána pouze v Japonsku. Objevte jedinečný prequel kriticky uznávaného mistrovského díla Nier: Automata. Nyní s moderní aktualizací můžete zažít mistrovsky oživené vizuální prvky, fascinující děj a další! Hlavním ...viac

Popis

Nier Replicant ver.1.22474487139. je aktualizovaná verze Nier Replicant, která byla dříve vydána pouze v Japonsku. Objevte jedinečný prequel kriticky uznávaného mistrovského díla Nier: Automata. Nyní s moderní aktualizací můžete zažít mistrovsky oživené vizuální prvky, fascinující děj a další! Hlavním hrdinou je laskavý mladý muž žijící v odlehlé vesnici. Aby zachránil svou sestru Yonah, která těžko zemřela. Vydal se s grimoire Weissem, podivným vyprávějícím Tomem, hledat "Uzavřené verše". Zažijte příběh Nieri Replicant poprvé na západě očima protagonistu jako bratra. Původní hvězdný tým se vrací včetně uznávaného režiséra YOKO TARO (Drakengard / Nier: Automata), skladatele Keiichi Okabe (TEKKEN / Drakengard / Nier: Automata) a producenta Yosuke Saito (DRAGON QUEST X / Nier: Automata). Odhalte pravdu o světě Nier a připravte se na zpochybnění všeho v této temné pohádce. Cesta podél nepravděpodobné skupině spojenců přes zničený svět sužován nemocemi a obludných hrůzami. Hypnotický ikonický soundtrack, který nedávno nahrál skladatel Nier: Automata, Keiichi Okabe. Bojujte proti strašným nepřátelům pomocí vnitřní, jedinečně přizpůsobitelné směsi šermu a mocné magie. Přizpůsobte si kouzlo, dovednosti a zbraně své postavy pomocí síly slov.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox One Square Enix, nejprohlíženější produkty Square Enix nebo nejlevnejší Hry na Xbox One.

Reklama