Vypalujeme DVD na počítači

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 149,00 Kč Do 8 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Kniha Vypalujeme DVD na počítači – rady a postupy vám odhalí všechna zákoutí tvorby DVD médií. Nejprve se seznámíte se základními pojmy; ujasníte si rozdíl mezi lisovanými a vypalovanými disky a dozvíte se, co to jsou regiony a rychlosti DVD. Autor vám rovněž přiblíží základní formáty a vzápětí přijdou ...viac

Popis

Kniha Vypalujeme DVD na počítači – rady a postupy vám odhalí všechna zákoutí tvorby DVD médií. Nejprve se seznámíte se základními pojmy; ujasníte si rozdíl mezi lisovanými a vypalovanými disky a dozvíte se, co to jsou regiony a rychlosti DVD. Autor vám rovněž přiblíží základní formáty a vzápětí přijdou na řadu vypalovací mechaniky pro tvorbu disků.

Stěžejní část knihy je věnována klíčovému tématu zápisu dat na DVD. Cílem této knihy je seznámit čtenáře s tím, jak na DVD vypálit data co nejjednodušeji. Autor tedy nezabíhá do technických detailů, které jsou pro běžného uživatele zcela nepodstatné. Jednoduchou a přehlednou formou se dozvíte, jak zapisovat na DVD-RAM a jak používat programy Nero Burning ROM, Roxio Easy CD & DVD Creator a Roxio Win OnCD, které jsou určeny k vypalování kompaktních disků i DVD.

V závěrečné části knížky se dočtete o programech DVD Identifier, Nero CD/DVD Speed, DVD Decrypter, Pinnacle Instant Copy a DVD Shrink, které s vypalováním DVD nepřímo souvisí. Knihu doprovází CD, na němž naleznete plné verze programů DVD Identifier, DVD Shrink a DVD Decrypter a nejnovější demoverzi Nera na vyzkoušení.

  Parametry

  Výrobce: N/A
   
  Hmotnost a rozměry:
  Hmotnost: 36,2 g
   
  Možnosti připojení:
  Délka kabelu: 2 m
   
  Osvědčení:
  Certifikace RoHS: Ano
   
   
  Provozní podmínky:
  Provozní rozsah teplot (T-T): -20 - 70 °C
   
  Technické detaily:
  Barva kabelu: Černá
  Maximální útlum: 3,5 dB/km
  Plně duplexní režim: Ano
   
  Vlastnosti:
  Konektor 1: LC
  Konektor 2: SC
  Materiál izolační vrstvy: Polyvinylchlorid (PVC)
  Průměr jádra: 900 µm
  Průměr kabelu: 5 cm
  Struktura režimu vlákna: Vícevidové
  Typ optického vlákna: OM2
  Typ pohlaví: Samec/samec
  Vložená ztráta: 0,5 dB

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Hudba, video, foto, hry nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama