Alltoys Domček svietiaci + jednorožec Lumiluvs

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Interaktivní hračka pro holky, vhodné od 3 let Roztomilý malý jednorožec Misty pochází ze série Lumiluvs. Přichází ke všem dětem, aby jim zpříjemnila usínání. Děti dají Misty pusinku na dobrou noc a ta se rozsvítí a zabrblá. Z jejího domečku se stane lampička, která zalije pokojíček jemným světlem.. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Interaktivní hračka pro holky, vhodné od 3 let Roztomilý malý jednorožec Misty pochází ze série Lumiluvs. Přichází ke všem dětem, aby jim zpříjemnila usínání. Děti dají Misty pusinku na dobrou noc a ta se rozsvítí a zabrblá. Z jejího domečku se stane lampička, která zalije pokojíček jemným světlem.. Domeček se automaticky vypne po 10 minutách. Interaktivní hračka Domeček svítící + jednorožec Lumiluvs je z osmičlenné rodiny zvířátek s domečky. Každé zvířátko má své jméno a děti si je jistě zamilují všechny do jednoho. Klíčové vlastnosti interaktivní hračky Domeček svítící + jednorožec LumiluvsSoučástí sady je domeček, který svítíJednorožec svítí a brblá po fouknutí na bříško a pusinkuDomeček se pro lepší usínání po 10 minutách sám vypneJednorožec pochází ze série Lumiluvs zvířátek a jmenuje se Misty3 baterie 1,5V LR44 jsou součástí baleníInteraktivní hračka je vhodná pro děti již od 3 let.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Alltoys, nejprohlíženější produkty Alltoys nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama