Alltoys Magický klobouk 125 triků cena od 719 Kč | Pricemania

Alltoys Magický klobouk 125 triků

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 719 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Úžasnou a hravou magii lze zvládnout jednoduše za několik minut. Kouzelný klobouk s falešným dnem a plyšovým králíkem! S touto sadou můžete ukázat prázdný klobouk a s pomocí falešného dna nechat zmizet a zase objevit různé předměty. Můžete provádět skvělá kouzla a triky s kroužkem nebo provázkem. Předveďte ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Úžasnou a hravou magii lze zvládnout jednoduše za několik minut. Kouzelný klobouk s falešným dnem a plyšovým králíkem! S touto sadou můžete ukázat prázdný klobouk a s pomocí falešného dna nechat zmizet a zase objevit různé předměty. Můžete provádět skvělá kouzla a triky s kroužkem nebo provázkem. Předveďte opravdu bezvadná karetní kouzla a nechte mizet a zase objevovat předměty v "holých rukách".  Sada obsahuje celkem 125 nádherných kouzel, veškeré potřebné kouzelnické vybavení a náčiní a rovněž přehledný návod v češtině, kde jsou všechna kouzla polopaticky vysvětlena. - 125 kouzel - Včetně všech kouzelnických pomůcek a propriet - Snadný a lehce pochopitelný návod na provádění všech kouzel a triků - Vhodné pro děti od 7 let.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Alltoys, nejprohlíženější produkty Alltoys nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama