Iso Trade Terč na suchý zips 35.5cm

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Terč na šipky je dokonalá hračka, která trénuje přesnost a vizuální koordinaci. Terč pro děti může být zavěšen kdekoli. Děti, které právě začínají své dobrodružství se šipkami, mohou stát blíže a při zvyšování svých dovedností jít dozadu. Terč byl vyroben tak, aby míče a šipky dokonale držel a tak i ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Terč na šipky je dokonalá hračka, která trénuje přesnost a vizuální koordinaci. Terč pro děti může být zavěšen kdekoli. Děti, které právě začínají své dobrodružství se šipkami, mohou stát blíže a při zvyšování svých dovedností jít dozadu. Terč byl vyroben tak, aby míče a šipky dokonale držel a tak i při slabém hodu míč nespadne z terče.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Průměr terče je 35,5 cm Sada obsahuje:Terč na suchý zip2 šipky2 míčkyVynikající hračka, která pomáhá dětem zdokonalovat přesnost a zručnost od raného věku. Šipky pro děti je speciální zjednodušená hra, založená na tradičním terči pro dospělé. Zde však nejsou žádné nebezpečné prvky a je třeba tolik přesnosti, aby šipka zůstala na trčí. Tento terč bude ideální jako první hra tohoto typu pro dítě.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Iso Trade, nejprohlíženější produkty Iso Trade nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama