Lexibook Spider-Man Hodiny s projektorom a zvukmi

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Budík - doporučený věk od 6 let Nejvyšší čas vstávat a váš malý ospalec nechce opustit vyhřátou postýlku. Pořiďte mu hodiny s projektorem a zvuky Spider-Man od Lexibook a vstávání bude hned veselejší. Neohrožený pavoučí muž nenechá nikoho na holičkách. Kromě standardní funkce buzení jistě oceníte i možnost ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Budík - doporučený věk od 6 let Nejvyšší čas vstávat a váš malý ospalec nechce opustit vyhřátou postýlku. Pořiďte mu hodiny s projektorem a zvuky Spider-Man od Lexibook a vstávání bude hned veselejší. Neohrožený pavoučí muž nenechá nikoho na holičkách. Kromě standardní funkce buzení jistě oceníte i možnost buzení opakovaného. Digitální LCD displej je přehledný a děti neruší protivné tikání. Hodiny pomocí projektoru umožňují promítání světelného efektu na strop. Zabudované FM rádio je doplněno o 4 přednastavené melodie, které se pokojem rozezní po zmáčknutí figurky Spider-Mana. Usínání zpříjemní tlumené noční světlo. Díky jednoduchému ovládání zvládnou manipulaci s hodinami již děti od 3 let. Klíčové vlastnosti hodin s projektorem a zvuky Spider-Man od LexibookS motivem oblíbeného hrdiny Spider-ManaDíky snadnému ovládání jsou hodiny s projektorem a zvuky Spider-Man od Lexibook ideálním dárkem i pro menší dětiDigitální zobrazení času.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Lexibook, nejprohlíženější produkty Lexibook nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama