Lexibook Toy Story Budík s projektorom

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Budík - doporučený věk od 6 let Nejvyšší čas vstávat a váš malý ospalec nechce opustit vyhřátou postýlku. Pořiďte mu budík s projektorem Toy Story od Lexibook a vstávání bude hned veselejší. Oblíbení hrdinové Woody, Buzz a Forky nenechají nikoho na holičkách. Budík je ve tvaru koule a snadno se drží. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Budík - doporučený věk od 6 let Nejvyšší čas vstávat a váš malý ospalec nechce opustit vyhřátou postýlku. Pořiďte mu budík s projektorem Toy Story od Lexibook a vstávání bude hned veselejší. Oblíbení hrdinové Woody, Buzz a Forky nenechají nikoho na holičkách. Budík je ve tvaru koule a snadno se drží. Kromě standardní funkce buzení jistě oceníte i možnost buzení opakovaného. Velký digitální LCD displej je přehledný a děti neruší protivné tikání. Kromě času zobrazuje i datum a teplotu. Pomocí projektoru lze na strop promítnout šerifskou hvězdu v různých barvách. Zabudované FM rádio je doplněno o 10 zvuků inspirovaných přírodou, se kterými je probuzení velmi příjemné. Díky jednoduchému ovládání zvládnou manipulaci s budíkem již děti od 3 let. Klíčové vlastnosti budíku s projektorem Toy Story od LexibookS motivem oblíbených hrdinů z filmu Toy StoryDíky snadnému ovládání je budík s projektorem Toy Story od Lexibook ideálním dárkem i pro.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Lexibook, nejprohlíženější produkty Lexibook nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama