Mac Toys Svietiaci LED balón

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Svíticí nafukovací míč Mac Toys M550516 o průměru 40 cm je vybavený vícebarevnou LED diodou, která ukáže hry i všechno ostatní ve zcela novém světle. Vykouzlí úsměv na tváři všem klukům i holkám ve věku od 3 let, ale rovněž potěší také dospělé, kteří jej využijí například na festivalech a dalších kulturních ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Svíticí nafukovací míč Mac Toys M550516 o průměru 40 cm je vybavený vícebarevnou LED diodou, která ukáže hry i všechno ostatní ve zcela novém světle. Vykouzlí úsměv na tváři všem klukům i holkám ve věku od 3 let, ale rovněž potěší také dospělé, kteří jej využijí například na festivalech a dalších kulturních akcí. Je totiž vhodný pro hraní venku, uvnitř i v bazénu, kdy je dostatečně pevný a navíc i voděodolný, tudíž vůbec nemusíte mít obavy o jeho životnost při opravdu náročném vytížení. Tento nafukovací LED balón se navíc skvěle hodí také jako designový prvek do domácnosti i na vaši zahradu, kdy zajistí tu pravou atmosféru pro dětské hry, sledování filmů a seriálů, venkovní posezení i pro další rodinné aktivity všeho druhu. Součástí dodávky je také dálkové ovládání, kterým jednoduše přepnete barvu, jas nebo četnost svitu a lze s ním rovněž nastavit funkci automatického vypnutí pro vyšší úsporu energie. Upozornění: Před nafouknutím a prvním použitím vyndejte diodu z balónu, odšroubujte víčko a odstraňte pojistku mezi bateriemi, která slouží k zabránění rozsvícení balónu v krabici. Hlavní přednosti Svíticí nafukovací míč Mac Toys pro děti od 3 let Je vhodný pro hraní venku, uvnitř i v bazénu Balón rovněž využijí i dospělí na kulturních akcích Poslouží také jako designový prvek uvnitř i venku Vestavěná barevná LED dioda je plně nastavitelná Součástí dodávky je také dálkové ovládání Pomocí ovladače nastavíte barvu, jas či četnost svitu Míč je dostatečně pevný a navíc i voděodolný Nemusíte mít vůbec žádné obavy o jeho životnost Specifikace Značka: Mac Toys PN: M550516 Určení: nafukovací míč Průměr míče: 40 cm Doporučený věk: 3+ Světlo Technologie: LED Počet LED diod: 1 ks Vícebarevná dioda: Ano Nastavitelný jas: Ano Barevné efekty: Ano Napájení osvětlení: 2x CR2032 Fyzické vlastnosti Čistá hmotnost: 190 g Hmotnost balení: 200 g Rozměry balení (Š x V x H): 22,9 x 19 x 5 cm Obsah balení 1x svíticí míč Mac Toys M550516 1x dálkové ovládání 1x příslušná dokumentace.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Mac Toys, nejprohlíženější produkty Mac Toys nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama