Teddies Mravenečkův tablet se zvukem na baterie

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Kreativní hračka pro kluky i holky, vhodné od 1 roku   Mravenečkův tablet provede vaše nejmenší okouzlujícím světem hmyzích kamarádů, kteří žijí na rozkvetlé louce. Hračka dítěti umožní hodiny skvělé zábavy a napomůže s rozvojem základních dovedností a znalostí. Malý mraveneček naučí děťátko první říkanky ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Kreativní hračka pro kluky i holky, vhodné od 1 roku   Mravenečkův tablet provede vaše nejmenší okouzlujícím světem hmyzích kamarádů, kteří žijí na rozkvetlé louce. Hračka dítěti umožní hodiny skvělé zábavy a napomůže s rozvojem základních dovedností a znalostí. Malý mraveneček naučí děťátko první říkanky o zvířátkách a nezapomene ani na oblíbenou básničku Polámal se mraveneček. Naučit se poznávat barvy a zvířátka bude velká zábava. Tablet hravou formou rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku. Tablet dítě ovládá stlačením kulatého tlačítka a dále dotykem pro aktivaci jednotlivých funkcí, takže si s ním hravě poradí i ty nejmenší dětské ručičky. Mravenečkův tablet je určen pro děti od 1 roku.  Klíčové vlastnosti hračky Mravenečkova tabletuSvět zvířátek, které žijí na loucePrvní říkanky o zvířátkáchTablet zábavnou formou rozvíjí logické myšlení, učí rozeznávat barvy a.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Teddies, nejprohlíženější produkty Teddies nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama