Teddies Veselý mobil so zvukom česky hovoriaci

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Interaktivní hračky

Vkládačka - doporučený věk od 3 let S veselým mobilem Teddies si užijí spoustu zábavy děti již od 3 let. Dotykový mobil umožní dětem poslechnout si 2 pohádky, 4 písničky a naučí je 6 říkanek. Děti si tak mohou na dobrou noc poslechnout pohádky O veliké řepě a O budce, společně s mobilním telefonem si ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Interaktivní hračky

Popis

Vkládačka - doporučený věk od 3 let S veselým mobilem Teddies si užijí spoustu zábavy děti již od 3 let. Dotykový mobil umožní dětem poslechnout si 2 pohádky, 4 písničky a naučí je 6 říkanek. Děti si tak mohou na dobrou noc poslechnout pohádky O veliké řepě a O budce, společně s mobilním telefonem si zazpívají písničky Kočka leze dírou, Mámo, táto v komoře je myš, Houpy, houpy a Utíkej káčo a naučí se říkanky Vařila myšička kašičku, Hrálo si koťátko, Běží myška po světnici, Dupy, dupy, klapy, klapy, Naše kočka strakatá a Včera večer při měsíčku. Klíčové vlastnosti veselého mobilu Teddies Telefon česky mluvící Veselý mobilní telefon vhodný pro děti od 3 letUmožní dětem poslechnout si 2 pohádky, 4 písničky a naučí je 6 říkanekOpatřený tlačítky se zvukem vyzvánění, příchozích zpráv a fotoaparátuMobilní telefon Teddies obsahuje také tlačítko pro ovládání hlasitostiDěti ho mohou snadno ovládat dotykemFunguje na 3 ks AAA bateriíBarevné provedení: žluté.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Interaktivní hračky Teddies, nejprohlíženější produkty Teddies nebo nejlevnejší Interaktivní hračky.

Reklama