Delonghi ECZ 351

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 3 599,00 Kč Ihned Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Espresso 1100 W, 15bar, pro mletou kávu nebo E. S. E. pody, nádržka na vodu 1.4l, cappuccino systém. DéLonghi Scultura ECZ 351. W je unikátní espresso pro profesionální přípravu kávy. Užijte si šálek plný intenzivní chuti jako z pravé italské kavárny a v pohodlí vašeho domova. Všechna nastavení snadno ...viac

Na skladě

Obchody doporučené jinými zákazníky

Porovnání cen Delonghi ECZ 351

Popis

Espresso 1100 W, 15bar, pro mletou kávu nebo E. S. E. pody, nádržka na vodu 1.4l, cappuccino systém. DéLonghi Scultura ECZ 351. W je unikátní espresso pro profesionální přípravu kávy. Užijte si šálek plný intenzivní chuti jako z pravé italské kavárny a v pohodlí vašeho domova. Všechna nastavení snadno navolíte pomocí tří tlačítek.

Vybrat si můžete exkluzivní espresso či extra krémové cappuccino jedním stiskem. Patentovaný systém automaticky mísí páru, vzduch a mléko, čímž utvoří bohatou pěnu na každém šálku. Využít lze také funkce horké vody pro přípravu ostatních teplých nápojů. Zvolit si můžete mletou kávu nebo speciální E.

S. E. pody. Integrovaný ohřívač vaše šálky  efektivně předehřeje a udrží tak konstantně teplé po dlouhou dobu. S chytrým espressem navíc ušetříte výdaje za energii. Moderní přístroj disponuje ECO funkcí pro změnu automatického vypnutí po 20 minutách. Espresso se tak dokonale přizpůsobí vám i vašim potřebám.

Prostor kolem kávovaru zůstane vždy dokonale čistý. Unikátní k

  Vývoj ceny

  Týden: 0.46 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Kávovary Delonghi nebo nejprohlíženější produkty Delonghi.

  Reklama