Logitech K800

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 2 490,00 Kč Ihned Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Podsvícení bezdrátové klávesnice K800 automaticky přizpůsobuje svou intenzitu v závislosti na množství světla v místnosti díky využití světelných čidel. Čidla pohybu naproti tomu detekují, když se vaše ruce ke klávesnici přiblíží, a podsvícení zapnou - nebo jej naopak vypnou, jakmile dáte ruce z klávesnice ...viac

Popis

Podsvícení bezdrátové klávesnice K800 automaticky přizpůsobuje svou intenzitu v závislosti na množství světla v místnosti díky využití světelných čidel. Čidla pohybu naproti tomu detekují, když se vaše ruce ke klávesnici přiblíží, a podsvícení zapnou - nebo jej naopak vypnou, jakmile dáte ruce z klávesnice pryč.

Výsledkem je, že budete mít vždy k dispozici jasné a zřetelné podsvícení, a přitom baterie klávesnice vydrží déle - až 10 dnů bez dobíjení. (Skutečná výdrž baterií se může lišit v závislosti na způsobu používání, nastavení a okolních podmínkách.) Při používání podsvícené bezdrátové klávesnice K800 vás nikdy nezaskočí vybité baterie - klávesnici můžete používat neustále díky připojovacímu kabelu s konektorem micro- USB, který umožňuje klávesnici během psaní dobíjet.

Dobíjení je rychlé a bezproblémové, takže baterie nebudete muset nikdy měnit. Stačí připojit univerzální kabel s konektorem micro- USB, který interní baterie dobije. Protože u dobré klávesnice je důležitý příjemný pocit při psaní, je klávesnice Logitech Wireless Illuminated K800 vybavena systémem uložení kláves Perfect Stroke™ a samotné klávesy mají tvar označovaný jako Logitech Incurve keys™.

Systém Perfect Stroke zajišťuje, aby každý úhoz byl pohodlný, plynulý a naprosto tichý. A Logitech Incurve - čili prohloubený design ve spojení s měkce zaoblenými hranami odolných kláves - napomáhá udržovat správné umístění prstů na klávesnici, přičemž prsty mohou hladce a pohodlně sklouzávat z jedné klávesy na jinou bez ohledu na dobu, po kterou budete klávesnici používat.

Popisky písmen a znaků na klávesách jsou navíc velmi odolné a nehrozí, že by se používáním setřely. Bezdrátová klávesnice s podsvícením Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 je rovněž nejnovějším přírůstkem do řady klávesnic a myší, které jsou kompatibilní s technologií Logitech Unifying®, a vyznačuje se miniaturním přijímačem, jenž po zapojení může bez obav zůstat zapojený v USB portu vašeho notebooku.

Klávesnice kompatibilní s technologií Unifying využívají bezdrátovou technologii Logitech® Advanced 2.4 GHz, která zaručuje stabilní spojení téměř bez zpoždění nebo výpadků.

 • Hlavní vlastnosti: Psaní je velmi snadné - a to i ve tmě - díky jasnému podsvícení, laserem tvarovaným klávesám, které poskytují přesné prosvětlení, které si můžete nastavit tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám. Prosvětleny jsou pouze znaky, takže vidíte přesně to, co potřebujete, aniž by docházelo k odvádění pozornosti. Klávesový systém Perfect Stroke™ zajišťuje měkké a tiché úhozy, zatímco klenutý tvar a měkce zaoblené hrany trvanlivých kláves Logitech® Incurve keys™ přesně nasměrují prsty a umožní špičkám prstů klouzat od klávesy ke klávese, celé hodiny. Díky rychlému a flexibilnímu nabíjení se už nemusíte zabývat likvidací nehospodárných baterií.
 • Místo toho jen jednoduše zapojíte univerzální kabel mikro- USB: Na jedno nabití baterie vydrží funkční až 10 dní. Dokonce i během nabíjení můžete s klávesnicí pracovat. Úplné nabití baterie vyžaduje tři až šest hodin Díky elegantnímu tvaru, čistým hranám a nízkoprofilovým klávesám dodá tato modernizovaná klávesnice pracovnímu prostoru osobitý vzhled - ať už ji použijete ve spojení s přenosným či stolním počítačem. Miniaturní přijímač Logitech® Unifying zůstává v notebooku. Nyní už nemusíte tento přijímač odpojovat při přemístění počítače, takže nemusíte mít žádné obavy z jeho poškození či ztráty.
 • Ke stejnému přijímači můžete navíc snadno přidat kompatibilní myši a klávesnice. Systémové požadavky: Windows® XP, Windows Vista® nebo Windows® 7 USB port Internetové připojení pro stažení softwaru (software je potřebný pro připojení dalších zařízení prostřednictvím přijímače
 • Unifying receiver) Obsah balení: Klávesnice Logitech® Wireless Illuminated Keyboard K800 Logitech® Unifying receiver Micro USB napájecí kabel Prodlužovací kabel k receiveru
 • Uživatelská dokumentace Pozn.: Výrobce Logitech nenabízí tuto klávesnici s českými znaky, proto jsou tyto znaky doplňované lokálně vysoce špičkovou technologií, která zaručuje maximální odolnost a kontrast.
 • Rozlepená ochranná pečeť není u tohoto produktu důvodem k reklamaci. UPOZORNĚNÍ: České znaky nepropouští světlo (nesvítí) !!!

  Parametry

  Výrobce: Logitech
   
  Baterie:
  Baterie: Ano
   
  Další charakteristiky:
  Kompatibilní operační systémy: Microsoft Windows XP/Windows Vista/Windows 7
  Nabíjecí: Ano
  USB rozhraní: Ano
  Vestavěný touchpad: Ne
  Zabudovaná baterie: Ano
   
  Klávesnice:
  Formát klávesnice: Standardní
  Jazyk klávesnice: Mezinárodní EER
  Nastavitelná výška klávesnice: Ano
  Podložka pod zápěstí: Ne
  Rozvržení klávesnice: QWERTY
  Styl klávesnice: Přímý
  Účel: PC/server
   
  Možnosti připojení:
  Frekvenční pásmo: 2.4 GHz
  Rozhraní zařízení: RF bezdrátový
  Technologie propojení: Bezdrátový
   
  Myš:
  Obsahuje myš: Ne
   
  Přijímač:
  Rozhraní bezdrátového přijímače: USB
  Sjednocující přijímač: Ano
   
   
  Příkon:
  Výdrž baterie (max.): 240 h
   
  Systémové požadavky:
  Podporované operační systémy Mac: Ne
  Podporované operační systémy Windows: Ano
   
  Údaje o balení:
  Přijímač: Ano
   
  Vstupní zařízení:
  Doporučené použití: Domácí
   
  Vzhled:
  Barva: Černá
  Podsvícení: Ano

  Vývoj ceny

  Týden: 0.09 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Klávesnice Logitech nebo nejprohlíženější produkty Logitech.

  Reklama