Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000

TOP 6

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Vzhledem k tomu, kolik času strávíte s rukama na klávesnici, se vám investice do nejnovějšího přírůstku do nejprodávanější řady ergonomických klávesnic od společnosti Microsoft bohatě vrátí v podobě většího pohodlí. Podle některých studií jsou ergonomické tvary klávesnic, jimiž vyznačují i produkty z ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Vzhledem k tomu, kolik času strávíte s rukama na klávesnici, se vám investice do nejnovějšího přírůstku do nejprodávanější řady ergonomických klávesnic od společnosti Microsoft bohatě vrátí v podobě většího pohodlí. Podle některých studií jsou ergonomické tvary klávesnic, jimiž vyznačují i produkty z řady Microsoft Natural, spojovány s výrazným zlepšením příznaků syndromu karpálního tunelu.

Položte si zápěstí na plyšovou opěrku, aby vaše ruce spočívaly na této zakřivené klávesnici s přirozeným úhlem, ergonomickým vyklenutím a náklonem v uvolněné a přirozené poloze. Kromě pohodlí a opory vás jistě potěší i přizpůsobitelné klávesové zkratky, které nabízejí rychlý přístup k souborům, složkám a webovým stránkám.

Potřebujete-li přiblížit zobrazení, použijte posuvník lupy umístěný uprostřed klávesnice. Ten umožňuje přiblížení jediným dotykem prstu. Lupa Intuitivní posuvník lupy umožňuje rychlé a přesné přiblížení. Programovatelné klávesové zkratky Provádějte běžné úkoly, jako je otevírání dokumentů nebo odpovědi na e-maily, stisknutím jediného tlačítka. Zdokonalená číselná klávesnice Mějte po ruce běžné používané symboly, například znaménko rovnosti, závorky a klávesu Backspace.

Nyní je najdete přímo nad číselnou klávesnicí. Ergonomický tvar Pište naprosto pohodlně pomocí – ergonomický design podporuje přirozenou polohou zápěstí a paží, takže se při práci vyhnete nepříjemným bolestem. Další informace Nástroj Device Stage Snadno a rychle získejte přístup k běžným úkolům, včetně například informací o produktech, registrace či nastavení, souvisejícím s oblíbenými zařízeními, jako jsou mobilní telefony, fotoaparáty, tiskárny, myši, klávesnice a webové kamery. Oblíbené položky hlavního panelu Snadný přístup k programům hlavního panelu pomocí praktických klávesových zkratek na klávesnici.

Pokud přetáhnete přidružené aplikace na jiné místo, klávesy se tomu automaticky přizpůsobí. Klávesové zkratky pro e-mail a Internet Stisknutím jednoho tlačítka snadno získáte přístup k e-mailové aplikaci a Internetu. Multimediální klávesy Pomocí klávesnice můžete snadno a rychle získat přístup k multimédiím a ovládat je. Uzamykatelné funkční klávesy Uzamkněte funkční klávesy – zabráníte tak jejich nechtěnému stisknutí. Integrovaná opěrka zápěstí V této plyšové integrované opěrce zápěstí lepší oporu pro ruce. Špičkový design Ať už pracujete nebo hrajete hry, špičkový design od společnosti Microsoft vám přinese vyšší výkon. Tříletá omezená záruka

  Vývoj ceny

  Týden: 6.59 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Klávesnice Microsoft nebo nejprohlíženější produkty Microsoft.

  Reklama