QuarkXPress 6 pro Windows a Macintosh

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 342,00 Kč Do 5 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

QUARKXPRESS 6 PRO WINDOWS A MACINTOSH Nabízí snadný vizuální přístup k Quark XPressu pomocí obrázků, které vás provedou aplikací a napoví, co máte dělat Funguje jako referenční příručka — najdete si téma, které vás zajímá, a hned se dáte do práce Neobsahuje dlouhé pasáže — místo toho nabízí ...viac

Popis

QUARKXPRESS 6 PRO WINDOWS A MACINTOSH Nabízí snadný vizuální přístup k Quark XPressu pomocí obrázků, které vás provedou aplikací a napoví, co máte dělat Funguje jako referenční příručka — najdete si téma, které vás zajímá, a hned se dáte do práce Neobsahuje dlouhé pasáže — místo toho nabízí přesné a stručné popisy toho, co potřebujete znát Potřebujete se rychle naučit Quark XPress? Vyzkoušejte tuto praktickou vizuální příručku! Vizuálním a cíleně zaměřeným přístupem vás provede tématy Quark XPressu, prostřednictvím obrázků postupujete programem a sledujete, jak se co dělá. Pracuje jako kniha odkazů – podíváte se, co potřebujete a můžete přímo pracovat. Výstižné, přímé kroky a výklady představují nejrychlejší způsob, jak se naučit postupy a pojmy. Kromě této publikace Elaine Weinmannová a Peter Lourekas navrhli, napsali a ilustrovali vizuální příručky k aplikacím Illustrator, Photoshop, Live Motion a Painter.

Jejich knihy byly přeloženy do 12 jazyků a prodalo se jich 1.3 miliónu po celém světě. Autoři učí na školách Pratt Manhattan, Cooper Union School of Art, New School Computer Instruction Center a Parsons School of Design.

  Vývoj ceny

  Týden: 20.08 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Knihy o operačních systémech nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama