Concept LFT2047wh

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Kombinované ledničky

.term-glossary {border-bottom: 1px dotted;text-decoration: none;color: inherit;} Kombinovaná lednice s mrazákem Concept LFT2047wh Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT2047wh se stane nedílnou součástí vaší domácnosti, chaty nebo studentského bytu. Volně stojící dvoudveřová lednice disponuje ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Kombinované ledničky

Popis

.term-glossary {border-bottom: 1px dotted;text-decoration: none;color: inherit;} Kombinovaná lednice s mrazákem Concept LFT2047wh Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT2047wh se stane nedílnou součástí vaší domácnosti, chaty nebo studentského bytu. Volně stojící dvoudveřová lednice disponuje celkovým objemem 87 litrů, a jistě vás zaujme i její elegantní bílé provedení. Dostatek prostoru Součástí kombinované lednice je chladicí část s objemem 61 litrů a mrazicí část s objemem 26 litrů. Prostor chladničky je tvořen dvěma skleněnými policemi a praktickými přihrádkami ve dveřích. Mrazicí prostor je tvořen jedním větším prostorem a opět přihrádkou ve dveřích, každé místo je tedy plně využito. Změna strany Využijte možnost změny směru otevírání dveří, které si nyní budete moci nastavit podle vlastních preferencí a prostorových možností. Lednice se dokonale přizpůsobí vaší kuchyni, ať už ji umístíte kamkoliv. Tichý chod Lednice je extrémně tichá, dosahuje maximální hlučnosti 40.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Kombinované ledničky Concept, nejprohlíženější produkty Concept nebo nejlevnejší Kombinované ledničky.

Reklama