Hisense RB402N4AC3 cena od 11 990 Kč | Pricemania

Hisense RB402N4AC3

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Kombinované ledničky

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB402N4AC3 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB402N4AC3 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie D, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 223 l a mrazák ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB402N4AC3 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB402N4AC3 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie D, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 223 l a mrazák pojme 89 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Total No Frost Chladící systém Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče. Pozitivním následkem je optimální využívání prostor, čistý interiér a nízká spotřeba. Navíc budete ušetřeni manuálního rozmrazování, čímž získáte čas. Super Cool Tato funkce chladí čerstvě přidané potraviny při 3 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po 6 hodinách se automaticky vypne a přejde do běžného režimu chlazení. Super Freeze Rychlé zamrazení čerstvě přidaných potravin při -24 °C, díky čemuž si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Kombinované ledničky Hisense, nejprohlíženější produkty Hisense nebo nejlevnejší Kombinované ledničky.

Reklama