Guzzanti GZ 677B cena od 10 490 Kč | Pricemania

Guzzanti GZ 677B

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Komínové digestoře

Digestoř komínová, energetická třída B, hlučnost 46dB, výkon odsávání 767 m3/hod, počet stupňů výkonu 4, počet filtrů 1, typ filtru tukový, průměr horního vývodu 150 mm, led osvětlení, recirkulace, elektronické ovládání, led displej a odložené vypnutí, šířka 39 cm, barva černá Elegantní digestoř pro ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Digestoř komínová, energetická třída B, hlučnost 46dB, výkon odsávání 767 m3/hod, počet stupňů výkonu 4, počet filtrů 1, typ filtru tukový, průměr horního vývodu 150 mm, led osvětlení, recirkulace, elektronické ovládání, led displej a odložené vypnutí, šířka 39 cm, barva černá Elegantní digestoř pro elegantní domácnost 767 m3 výkon / hod. Digestoř GUZZANTI GZ 677B disponuje jedním motorem a čtyřmi rychlostmi odvětrávání. Tento model je svým elegantním provedením ideální pro moderní kuchyňské prostory, kde je estetika stejně důležitá jako funkčnost. S funkcí časovače se můžete spolehnout na automatické vypnutí přístroje po 10 až 90 minutách. Digestoř je vybavena úsporným LED osvětlením a také jedním kovovým filtrem proti mastnotě s neomezenou životností, který je možné umývat v myčce. GUZZANTI GZ 677B a její.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Komínové digestoře Guzzanti, nejprohlíženější produkty Guzzanti nebo nejlevnejší Komínové digestoře.

Reklama