Guzzanti GZ 678W cena od 7 823 Kč | Pricemania

Guzzanti GZ 678W

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Komínové digestoře

Moderní komínový odsavač par Guzzanti GZ 678W Guzzanti GZ 678W je ideální pro moderní kuchyňské prostory, kde je estetika stejně důležitá jako funkčnost. Díky charakteristickému tvaru válce zařízení dokonale doplňuje vzhled minimalistické kuchyně. Model je vybaven LED osvětlením, které je příjemné pro ...viac

Popis

Moderní komínový odsavač par Guzzanti GZ 678W Guzzanti GZ 678W je ideální pro moderní kuchyňské prostory, kde je estetika stejně důležitá jako funkčnost. Díky charakteristickému tvaru válce zařízení dokonale doplňuje vzhled minimalistické kuchyně. Model je vybaven LED osvětlením, které je příjemné pro vaše oči. průměr 36 cm max. výkon 670 m3/hod energetická třída A ovládací panel s tlačítky ECO úsporný motor 4 volitelné stupně odsávání - velký výkon 302 - 547 m3/h a v režimu turbo 670 m3/h - snadno vyčistí vzduch v kuchyni od mastnoty a zápachů, díky tomu je ideální pro velké prostory moderních ostrůvkových kuchyní nízká hlučnost od 46/64 v režimu turbo dBA 2x LED (2x1,5W) integrované osvětlení varné desky energetický štítek A/A/E 1x hliníkový filtr proti mastnotám umyvatelný v myčce s neomezenou životností komínová digestoř je vhodná pro vývod i pro recirkulaci přes uhlíkový filtr GZ 6001 (2 ks), uhlíkové filtry jsou součástí výstup pro vývod O150 / O120 mm s možností adapteru v příslušenství barva bílá matná rozměry (VxHxŠ): 80x40x36 cm K aktivaci prodloužené záruky 5 let je potřeba výrobek do 30 dní zaregistrovat zde. Pro získání aktuální informace o dostupnosti tohoto zboží nebo v případě dalších dotazů a nabídek, kontaktujte nás prosím nasales@softcom.cz nebo přímo produkt manažera.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Komínové digestoře Guzzanti, nejprohlíženější produkty Guzzanti nebo nejlevnejší Komínové digestoře.

Reklama