Whirlpool AKR 951 IX | Pricemania

Whirlpool AKR 951 IX

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Komínové digestoře

Odsavače paro nejširší výběr různých modelů odsavačů par: prostorové, komínové, závěsné, výsuvné, výklopné, zabudované v různých barevných provedenícho prostorové odsavače par pro prostorné kuchyně s ostrůvkovým varným centremo komínové odsavače par mají výškově nastavitelný komíno závěsné odsavače tvoří ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Odsavače paro nejširší výběr různých modelů odsavačů par: prostorové, komínové, závěsné, výsuvné, výklopné, zabudované v různých barevných provedenícho prostorové odsavače par pro prostorné kuchyně s ostrůvkovým varným centremo komínové odsavače par mají výškově nastavitelný komíno závěsné odsavače tvoří klasiku v kuchyních, jejich výhodou je plně funkční skříňka, umístěná nad odsavačemo rafinovaně působí skryté odsavače (výsuvné, výklopné nebo zabudované). V případě kuchyní malých rozměrů, kdy je kuchyňská linka jednolitá, odsavač nepřekáží, je schován ve skříňce a vysouvá se pouze při použití.o osvětlení varné desky úspornými žárovkamio několik rychlostí odsávánío jednoduchá výměna filtrůo buffle filtr - nerezový filtr, který se dá snadno umýt v myčce nádobí (u modelů AKR 666, AKR 966)o všechny modely odsavačů pro připojení do komínu i na recirkulaci přes uhlíkový filtr, komerční a sevisní kódy uhlíkových filtrů pro jednotlivé modely jsou uvedeny v tabulce na str. 24 (AKR 803 pouze recirkulační režim)o odsavače par Whirlpool jsou vybaveny tvrzeným bezpečnostním sklemo minimální vzdálenost odsavačů od elektrické varné desky je 65 cm, od plynové varné desky 75 cm (pro model mikrovlnné trouby s odsavačem par AVM 965 je vzdálenost od elektrické varné desky 50 cm a od plynové varné desky 65 cm)Počet stupňů výkonu 3Výkon odsávání do komína 265/415/630 m3/hodVýkon odsávání recirkulací 200/310/455 m3/hodHlučnost maximální: 67 dBPočet motorů 1Počet osvětlení 2Osvětlení halogenTukový filtr kovovýPočet tukových filtrů 1Počet uhlíkových filtrů (nejsou ve výbavě) 1Nominální výkon 210 WPříkon 1 motoru 170 WPříkon 1 osvětlení 20 WNapětí 220 - 240 VFrekvence 50 HzBarva nerezRozměry (v x š x h) 1146 x 998 x 698 mmHmotnost 18 kgMin. vzdálenost od elektrické varné desky 500 mmMin. vzdálenost od plynové varné desky 650 mmPrůměr příruby odsávací roury 150 mmVíce o společnosti na Whirlpool.czTisková zpráva WHIRLPOOLSpotřebiče Whirlpool prodávané v certifikovaném internetového obchodě www.levneelektro.cz, jsou distribuovány prostřednictvím oficiálního importéra zboží do ČR společností Whirlpool ČR s. r. o., se zajištěním všech záručních služeb prostřednictvím autorizované servisní sítě.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Komínové digestoře Whirlpool, nejprohlíženější produkty Whirlpool nebo nejlevnejší Komínové digestoře.

Reklama