Thorma Falun II

TOP 1
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 15 832,00 Kč Do 7 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

THORMA FALUN II černá / bílá   Krbová kamna Thorma Falun 4 až 12 kW jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní ...viac

Na skladě

Obchody doporučené jinými zákazníky

Porovnání cen Thorma Falun II

Popis

THORMA FALUN II černá / bílá   Krbová kamna Thorma Falun 4 až 12 kW jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny. Krbová kamna Falun umožňují připojení vzduchu pro spalování z exteriéru, a tím jsou ideálním topidlem i do moderních domů s optimální izolací stavby a oken.

Také potom neovlivňují vzduch v místnosti s rekuperací nebo odsáváním. Krbová kamna Falun jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části spalovacího prostoru je litinový rošt a pod roštěm popelník. Přikládací dveře jsou utěsněné a jsou samouzavíratelné.

Zavírání je bezhlučné. Samouzavírání je pomocí pružiny v přikládacích dveřích. Přikládací dveře jsou zasklené keramickým sklem s vysokou teplotní odolností. Regulace spalování je na přívodech primárního, sekundárního a terciárního vzduchu. Vývod kouřovodu je shora.  

 • Technické údaje: Barevné provedení černý korpus/bílé boky
 • Jmenovitý výkon: 8kW Regulační rozsah tepelného výkonu 4 - 12 kW Výhřevnost 98-190 m3 Účinnost 82.3%
 • Palivo: dřevo, hnědouhelné brikety Rozměry (v
 • š,h) :  1040×550×390
 • Externí přívod vzduchu: ano
 • Průměr kouřovodu: 150 mm Vývod kouřovodu shora
 • Hmotnost: 120 kg Tah komína 10 Pa   THORMA Výroba, k.s. je společnost, která vznikla v roce 1998 a pokračuje ve více než stoleté tradici bývalého výrobního podniku Kovosmalt Fiľakovo. Společnost vyrábí kamna, krbová kamna, krbové vložky a sporáky na tuhá paliva, kotlové soupravy, ohřívače vody. Tuto hlavní činnost doplňuje o kooperaci v oblasti kovovýroby. Je dodavatelem pro automobilový průmysl a výrobce zemědělských strojů. Podle požadavků zákazníků kooperuje i v oblasti převádění povrchové úpravy jako smaltování, barvení či galvanické pokovování. Své produktové portfolio neustále a aktivně upravuje dle požadavků trhu přes vlastní vývoj, design, konstrukci a zkušebnu. Kromě vlastních produktů společnost vyvíjí a vyrábí i zakázkové topná tělesa pod vlastní značkou odběratelů. Více než 75 % své produkce exportuje, především do Německa, Česka a Dánska.   K těmto kamnům nabízíme kouřovody. Návrat na hlavní stranu GAS-TM

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Krbová kamna Thorma nebo nejprohlíženější produkty Thorma.

  Reklama