Svatý grál

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 237,00 Kč Do 11 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Legendy o Svatém grálu v sobě skrývají tajemnou sílu, která přitahuje lidskou představivost již celá staletí. Hovoří o dlouhém pátrání po velkém tajemství, v závěru zjeveném, o překvapivých odpovědích na nejzákladnější lidské otázky, o skryté záhadě budící v nás nezměrnou touhu. Spisovatelé, básníci, ...viac

Popis

Legendy o Svatém grálu v sobě skrývají tajemnou sílu, která přitahuje lidskou představivost již celá staletí. Hovoří o dlouhém pátrání po velkém tajemství, v závěru zjeveném, o překvapivých odpovědích na nejzákladnější lidské otázky, o skryté záhadě budící v nás nezměrnou touhu. Spisovatelé, básníci, výtvarní umělci i filmaři se Svatým grálem zabývají již sedmnáct století.

K věčnému hledání nás vybízejí pradávné legendy o králi Artušovi, největší filmová dobrodružství Indiana Jonese i stránky knihy Šifra Mistra Leonarda. Autoři knihy Svatý grál poukazují na to, že příběhy o hledání, zázracích, cti a zradě se dotýkají nejniternějších záležitostí lidského srdce. Odhalují naši vrozenou touhu poznat Krista, obcovat s Bohem.

V naší postmoderní společnosti jsme především ztratili to

 • co grál činí svatým: jeho těsné spojení s eucharistickou svátostí oltářní. Kniha představuje humanisticko-detektivní příběh, který vznikal po celá staletí a skončil tam
 • kde začal: v místnosti, v níž Ježíš shromáždil svoje nejbližší přátele, požehnal jim, nalámal chléb a sdílel s nimi posvátný pohár.

  Parametry

  Výrobce: N/A
   
  Možnosti připojení:
  Délka kabelu: 15 m
   
  Vlastnosti:
  Konektor 1: XLR (3-pin)
  Konektor 2: 6.35mm
   
   
  Vzhled:
  Barva: Černá

  Vývoj ceny

  Týden: 33.15 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Křesťanství, bible nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama